Dětské hřiště Kids Jesper Set 2

Kód: 108579
3 hodnocení
Značka: Palmako
16 990 Kč
Skladem (>5 ks)

Dětské hřiště Jesper set 2 - vysoká, dřevěná, zastřešená věž s dvěmi provazovými houpačkami...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské hřiště JESPER SET společnosti Palmako má čtyři různé varianty, které můžete použít samostatně nebo je mezi sebou různě kombinovat a tím dětem vytvořit hřiště na míru a splnit jim tak jejich sen.

Dětské hřiště Jesper Set2 je vysoká věž s dřevěnou střechou. Nahoru na věž se děti dostanou po dřevěném žebříku. Rychle dolů pak mohou po skluzavce, která však není součástí dodávky a je třeba ji přiobjednat. Naopak součástí je dvojmístná houpačka a prostor pod věží lze využít jako pískoviště pro nejmenší děti. K sestavě lze dále přiobjednat šplhací lano, dřevěnou lezecí stěnu nebo síť.

Sestava je vhodná do menší zahrady. Vyrobena je z hoblovaného dřeva ošetřeného tlakovou impregnací, chránící ho před povětrnostními vlivy, proti dřevokazným houbám, plísním, hnilobě, hmyzu a prodlužující tak jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly i prkna podesty a střechy. Používáme výrobcem doporučovaný maximálně možný profil hlavních stojek 7 x 7 cm. U houpačkového setu je profil hlavních stojek 9 x 9 cm. Pro větší stabilitu dětského hřiště je vhodné dokoupit zemní, pozinkované, ploché kotvy, které nejsou součástí dodávky.

Obsah balení :

  • 1x věž s dřevěnou střechou
  • 1x houpací modul
  • 2x plastový houpací sedák
  • spojovací materiál
  • háky na houpačky
  • montážní návod

Hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let a v jeden daný okamžik si na něm můžou hrát až čtyři děti najednou. Na hrající si děti je nutný dohled dospělé osoby.  Výška volného pádu z tohoto dětského hřiště je 1,5 m a proto musí mít speciální dopadovou plochu tlumící pád např. 30cm silná vrstva písku, kačírku, drcené kůry nebo dopadové dlaždice. Dopadová plocha není zahrnuta do ceny hřiště, cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání.

Možnosti povrchu dopadové plochy:

  • písek
  • kačírek
  • drcená kůra
  • pryžové dlaždice

 Jak hřiště postavit ?

Herní sestava je určena pouze pro jednorázovou instalaci a venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu hřiště je rovina o rozměrech 800 x 700 cm. Montáž dle návodu zvládnete ve dvou dospělých, popřípadě si ji  můžete objednat v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.  

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Celodřevěné dětské hřiště
Výška / cm: 344 cm
Délka / cm: 366 cm
Šířka / cm: 305 cm
Výška podesty: 150 cm
Síla hlavních kotvících stojek: 7 x 7 cm / 9 x 9 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.