Pískoviště Vladeko 120x120 s lavičkami

Kód: 130047
3 hodnocení
Značka: Vladeko
2 490 Kč
Skladem (>5 ks)

Dětské dřevěné pískoviště s lavičkami 120x120 cm s krytem na pantech od české firmy Vladeko. Lavičky vzniknou při složení krytu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské dřevěné pískoviště s lavičkami ve tvaru čtverce s krytem od české firmy Vladeko je skvělým doplněkem na zahradu k rodinému domu. Je vyrobeno z hoblovaného, na míru nakráceného dřeva bez povrchové úpravy. Impregnaci a následný nátěr může být sladěn s okolními dřevěnými prvky na zahradě.
Obsah dodávky
  • na míru upravené dřevo
  • montážní a spojivací materiál
  • návod
Spodek pískoviště je vhodné vyložit textílií, která propouští vodu, ale zároveň zabraňuje prorůstání trávy.  Dřevěný kryt chrání pískoviště před domácími mazlíčky a při složení může posloužit jako lavička. Ideální zábava pro malé děti, které si chtějí stavět z písku hrady, hloubit tunely nebo si jen tak dělat bábovičky. Je určeno pro děti od 18 měsíců.
Co lze k pískovišti dokoupit ?
  • písek - 6-8 pytlů (množství se odvíjí od velikosti pískoviště)
  • tkaninu na dno
  • impregnaci
  • sadu hraček
  • stříšku pro zastínění

 Jak pískoviště postavit ?

Konstrukce je určena pouze pro jednorázovou instalaci a venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech cca 150 x 150 cm. Ve dvou dospělých lidech a dle návodu hravě zvládnete montáž pískoviště sami.
Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.
Toto pískoviště není určeno pro veřejný sektor, ale pouze pro privátní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské dřevěné pískoviště
Hmotnost / kg: 22 kg
Šířka / cm: 120 cm
Délka / cm: 120 cm
Výška / cm: 21 cm
Povrchová úprava: bez impregnace
Podklad: Tráva
Pro děti / věk: 18 měsíců - 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká firma s mnohaletými zkušenostmi, která se snaží dělat vše pro milovníky života v přírodě - na zahradě. Jednou s mnoha kategorii je i sortiment výrobků pro děti. Tyto výrobky splňují normy EN-71 pro soukromé účely, ale i EN-1176 pro veřejná prostranství. Dřevo použité na výrobu je z jehličnatých stromů šumavských lesů - smrk nebo borovice, do hladka opracované, ale ponechané v přírodním stavu bez povrchové úpravy.

vladekoČím potěšit děti od firmy Vladeko?

Česká firma preferující spokojenost, ale hlavně bezpečnost dětí