Dětský, patrový, zahradní domek - Tom

Kód: 101091
7 hodnocení
Značka: Palmako
30 990 Kč
Skladem

Velký, patrový, dřevěný domeček s nápadnými okenicemi a dřevěnými květinovými truhlíky pro malé i velké děti...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský domek Tom je velký, patrový domek se sedlovou střechou z nabídky od společnosti Palmako. Na horní patro v domečku se děti dostanou po dřevěných schůdkách a toto místo může sloužit k nejrůznějším hrám, ale také jako místo na spaní a odpočinek. Z důvodu bezpečnosti a proti pádu je patro opatřeno zábradlím. Nejoblíbenější schovávačka pro malé i větší děti a zároveň hezký prvek do vaší zahrady je určen pro děti od 3 do 14 let a v jeden danný okamžik si v něm může hrát až 6 dětí najednou. Vyroben je z palubovek ze severského smrku o síle 16 mm. Půdorys domečku včetně střešních přesahů je 224 x 258 cm a celková výška 228 cm. Veškeré použité dřevo není impregnováno ani nijak jinak ošetřeno, proto doporučujeme natřít impregnační lazurou. Na střechu domečku doporučujeme dokoupit lepenku nebo asfaltový šindel.

Nejnápadnějšími prvky domečku jsou velké, celodřevěné dveře  a čtyři okénka vyplněná plexisklem. Tři spodní okénka jsou zvenku ozdobena dřevěnými truhlíky, do kterých můžete zasadit květiny a z malých dětí tak udělat velké zahradníky. Vnitřek lze zútulnit různým nábytkem.

Dětský zahradní domek je dodáván s podlahou včetně základového rámu. Plochu pod domkem je nutno zbudovat. Doporučujeme ho postavit na vyrovnaný štěrkový násyp nebo zámkovou dlažbu.

Jak domeček postavit ?

Domek je dodáván v rozloženém stavu. Skládá se z předchystaných panelů, které zvládnete bez problémů sestavit dle přiloženého návodu ke stavbě a s běžně dostupným nářadím. Jedná se v podstatě o jednoduchou skládačku, ale nemáte-li na stavbu domku čas můžete si ji domluvit v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.

Součástí pro montáž dřevěného domečku je :

  • spojovací materiál
  • montážní prvky
  • montážní návod

Výrobce deklaruje, že výrobek je ve shodě s požadavky a směrnicemi EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské domečky
Výška / cm: 228 cm
Šířka / cm: 224 cm
Délka / cm: 258 cm
Užitná plocha: 6,5 m³
Vnitřní plocha: 3,8 m² + 1,3 m² patro
Rozměr okna: 35 x 35 cm
Rozměr dveří: 51 x 115 cm
Plocha střechy: 7 m²
Sklon střechy: 37,0˚ a 31,0˚
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Ne
Pro děti / věk: 3-14 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.