Dětský patrový zahradní domek - Marie

Kód: 108997
1 hodnocení
Značka: Palmako
43 980 Kč
Skladem

Patrový, zahradní domek s krásnými okenicemi a dřevěnými květinovými truhlíky pod okny pro větší děti...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Dětský zahradní domek Marie je velký, patrový domek se sedlovou střechou z nabídky od společnosti Palmako. Do střechy jsou vsazena dvě neotevíratelná okna. Na horní patro v domečku se děti dostanou po dřevěných schůdkách a toto místo může sloužit k nejrůznějším hrám, ale také jako místo na spaní a odpočinek. Z důvodu bezpečnosti a proti pádu je patro opatřeno zábradlím. Nejoblíbenější schovávačka pro malé i větší děti a zároveň hezký prvek do vaší zahrady je určen pro děti od 3 do 14 let a v jeden danný okamžik si v něm může hrát až 6 dětí najednou.

Domeček je vyroben z palubovek ze severského smrku o síle 16 mm, které jsou do sebe zapasovány do předem vyfrézovaných drážek, a tak máte jistotu, že stěny domečku budou držet pevně pohromadě. Stejným způsobem je dělána i střecha. Půdorys domečku včetně střešních přesahů je 222 x 320 cm a celková výška 234 cm. Veškeré použité dřevo není impregnováno ani nijak jinak ošetřeno, proto doporučujeme natřít impregnační lazurou. Na střechu domečku doporučujeme dokoupit lepenku nebo asfaltový šindel.

Nejnápadnějšími prvky domečku jsou velké, celodřevěné dveře  a šest okének vyplněných plexisklem. Čtyři spodní okénka jsou zvenku zdobena okenicemi a pod okny jsou dřevěné truhlíky, do kterých můžete zasadit květiny a z malých dětí tak udělat velké zahradníky. Vnitřek lze zútulnit různým nábytkem.

Dětský zahradní domek je dodáván s podlahou včetně základového rámu. Plochu pod domkem je nutno zbudovat. Doporučujeme ho postavit na vyrovnaný štěrkový násyp nebo zámkovou dlažbu.

Jak domeček postavit ?

Domek je dodáván v rozloženém stavu. Skládá se z předchystaných panelů, které zvládnete bez problémů sestavit dle přiloženého návodu ke stavbě a s běžně dostupným nářadím. Jedná se v podstatě o jednoduchou skládačku, ale nemáte-li na stavbu domku čas můžete si ji domluvit v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.

Součástí pro montáž zahradního domečku je :

  • spojovací materiál
  • montážní prvky
  • montážní návod

Výrobce deklaruje, že výrobek je ve shodě s požadavky a směrnicemi EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské domečky
Výška / cm: 234 cm
Šířka / cm: 320 cm
Délka / cm: 222 cm
Užitná plocha: 10,2 m³
Vnitřní plocha: 5,4 m² + 1,5 m² patro
Rozměr okna: 38 x 54 cm
Rozměr dveří: 58 x 112 cm
Plocha střechy: 10 m²
Sklon střechy: 40,0˚
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Ne
Pro děti / věk: 3-14 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.