Dětský zahradní domeček - Harry

Kód: 101109
2 hodnocení
Značka: Palmako
ZDARMAZDARMA
Dětský zahradní domeček - Harry
26 900 Kč
Skladem

Moderní, dětský domeček s rovnou střechou do moderní zahrady pro děti a jejich kamaráry...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský domek HARRY je malý domeček z nabídky od společnosti Palmako, který vyniká moderním stylem a jednoduchými liniemi. Nejoblíbenější schovávačka pro malé děti a zároveň trochu soukromí pro ty větší. Domeček je určen pro děti od 3 do 14 let a v jeden danný okamžik si v něm může hrát až 6 dětí najednou. Hezký prvek do vaší moderní zahrady, který nezabere mnoho místa je vyroben z palubovek ze severského smrku o síle 16 mm. Půdorys domečku včetně terasy a střešních přesahů je 223 x 189 cm a celková výška 189 cm. Veškeré použité dřevo není impregnováno ani nijak jinak ošetřeno, proto doporučujeme natřít impregnační lazurou. Na střechu domečku doporučujeme dokoupit lepenku nebo asfaltový šindel.

Nejnápadnějším prvkem domečku je velké, svislé, trojdílné okno vyplněné plexisklem, které krásně prosvětluje vnitřek. Dveře jsou prosklené ve stejném stylu, ale v menším provedení. Vnitřek domečku lze dovybavit různým nábytkem.

Dětský zahradní domek je dodáván s podlahou včetně základového rámu. Plochu pod domkem je nutno zbudovat. Doporučujeme ho postavit na vyrovnaný štěrkový násyp nebo zámkovou dlažbu.

Jak domeček postavit ?

Domek je dodáván v rozloženém stavu. Skládá se z předchystaných panelů, které zvládnete bez problémů sestavit dle přiloženého návodu ke stavbě a s běžně dostupným nářadím. Jedná se v podstatě o jednoduchou skládačku, ale nemáte-li na stavbu domku čas můžete si ji domluvit v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.

Součástí pro montáž dětského domečku je :

  • spojovací materiál
  • montážní prvky
  • montážní návod

Výrobce deklaruje, že výrobek je ve shodě s požadavky a směrnicemi EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské domečky
Výška / cm: 189 cm
Šířka / cm: 223 cm
Délka / cm: 189 cm
Užitná plocha: 5,1 m³
Rozměr okna: 37 x 116 cm
Rozměr dveří: 56 x 141 cm
Plocha střechy: 4,2 m²
Sklon střechy: 9,0˚
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Ne
Pro děti / věk: 3-14 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.