Dětský dřevěný domek - Otto

Kód: 101249
1 hodnocení
Značka: Palmako
33 950 Kč
Skladem

Velký, romantický domeček s ohraničenou předzahrádkou a květinovými truhlíčky pod okny pro vaše děti...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský domek Otto je větší domek se sedlovou střechou a komínem z nabídky od společnosti Palmako, který vyniká svými jednoduchými liniemi. Nejoblíbenější schovávačka pro malé i větší děti a zároveň hezký prvek do vaší zahrady. Domeček je určen pro děti od 3 do 14 let a v jeden danný okamžik si v něm může hrát až 6 dětí najednou. Vyroben je z palubek ze severského smrku o síle 16 mm. Půdorys domečku včetně terasy a střešních přesahů je 267 x 272 cm a celková výška 219 cm. Veškeré použité dřevo není impregnováno ani nijak jinak ošetřeno, proto doporučujeme natřít impregnační lazurou. Na střechu domečku doporučujeme dokoupit lepenku nebo asfaltový šindel.

Nejnápadnějšími prvky domečku jsou velké, celodřevěné dveře s průhledem a tři okénka vyplněná plexisklem. Všechna okénka jsou zvenku ozdobena okenicemi a dřevěnými truhlíky, které můžete osadit květinami a z malých dětí tak udělat velké zahradníky. Domeček pak vypadá i velmi romanticky. Vnitřek lze zútulnit různým nábytkem.

Dětský zahradní domek je dodáván s podlahou včetně základového rámu. Plochu pod domkem je nutno zbudovat. Doporučujeme ho postavit na vyrovnaný štěrkový násyp nebo zámkovou dlažbu.

Jak domeček postavit ?

Domek je dodáván v rozloženém stavu. Skládá se z předchystaných panelů, které zvládnete bez problémů sestavit dle přiloženého návodu ke stavbě a s běžně dostupným nářadím. Jedná se v podstatě o jednoduchou skládačku, ale nemáte-li na stavbu domku čas můžete si ji domluvit v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.

Součástí pro montáž dřevěného domku je :

  • spojovací materiál
  • montážní prvky
  • montážní návod

Výrobce deklaruje, že výrobek je ve shodě s požadavky a směrnicemi EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské domečky
Výška / cm: 219 cm
Šířka / cm: 267 cm
Délka / cm: 272 cm
Užitná plocha: 6,4 m³
Rozměr okna: 56 x 56 cm
Rozměr dveří: 55 x 112 cm
Plocha střechy: 7,1 m²
Sklon střechy: 40,0˚
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Ne
Pro děti / věk: 3-14 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.