Dětský domek Marii
Kód: P013022Detailní popis produktu
Romanticky vypadající dětský domeček MARII se zastřešenou teráskou a zábradlím je pro větší děti jako stvořený a určitě se bude i hezky vyjímat na vaší zahradě. Je propracovaný do detailu, po stranách oken jsou okenice a pod okny truhlík na květiny. Jeho pořízením určitě uděláte dětem velikou radost.
Domeček je vyrobený ze smrkového dřeva, které je ošetřené ekologickou impregnací. Impregnace zachovává přírodní vzhled dřeva, ale chrání jej před vlivy počasí, tím prodlužuje jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly i prkna podlahy, stěn i střechy. Domeček Dětský domek dodáváme v rozloženém stavu jako stavebnici včetně podlahy a střešní lepenky.
Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 71, ale i přesto je potřeba občasná vizuální kontrola pevnosti konstrukce.
Domeček je určen pro děti od 3 do 12 let. U menších dětí doporučujeme dozor dospělé osoby.
Pro montáž dětského domečku v krabici najdete :
- spojovací materiál
- montážní prvky
- montážní návod
Jak domeček postavit ?
Ideální prostor pro stavbu domečku je zatravněná rovina o rozměrech 4 x 4 m. Montáž dle návodu zvládnete ve dvou dospělých, ale mohou pomoci i vaše ratolesti, popřípadě si ji domluvit v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.
Objednací číslo výrobku: P013022
Dodáváno jako stavebnice - chci zpracovat cenovou nabídku zahrnující i montáž
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské domečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 235 cm |
| Hloubka: | 235 cm |
| Materiál: | severský smrk |
| Výška / cm: | 211 cm |
| Tloušťka stěny / mm: | 28 mm |
| Povrchová úprava: | impregnované dřevo |
| Pro děti / věk: | 3-12 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Holandská velkoobchodní firma s mnohaletou tradicí zabývající se výrobou a prodejem zahradních dřevěných staveb - ploty, sruby, sauny, zahradní nábytek ale i dětská zahradní hřiště a domečky. Dětské domečky vynikají svojí jednoduchostí, ale hlavně přirozeností. Jsou vyrobeny z hoblovaného smrkového dřeva bez jakékoliv impregnace a nátěru a ponechány tak v přírodním stavu.
Tuindeco je to, čím udělat dětem radost?
- výhodná cena
- neošetřený přírodní materiál
- certifikát pro soukromé účely dle normy EN-71
- výběr z nízkých i patrových domečků
- výrobek z kvalitního smrkového dřeva
- dodán jako stavebnice včetně podlahy a střešní krytiny
- montáž zvládne průměrně zručný domácí kutil
