Dětský sporák s odkládací plochou

Kód: MUD2
1 hodnocení
Značka: Playdale
44 549 Kč
To mě zajímá :) (>5 ks)

Děti si rády hrají s blátem a vůbec jim nevadí, že se zmažou...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblečte dítě do omyvatelné a nepromokavé kombinézy a hurá do toho. Děti si rády hrají s bahnem a proč jim tu radost nedopřát. Z bahna se dá  skvěle vařit, ale i modelovat. Dětský sporák od firmy Playdale jistě potěší. Kostra sporáku je z hladce hoblovaných, ale impregnovaných hranolů. Horní deska je z kompaktního laminátu s realistickými kroužky simulujícími varné plotýnky a číselníky. Vyjímatelné nerezové misky a další nádobí, které budou děti potřebovat lze ukládat do spodní příhrádky. Vedle sporáku je stoleček na přípravu vaření nebo na odkládání špinavého nádobí. Dřevěný rám lze volně postavit nebo k podkladu připevnit mocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky.

Sporák je určen pro děti od 3 do 7 let. 

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 3,6 x 2,8 m. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Blátivá kuchyně
Materiál: dřevo, laminát
Délka / cm: 160 cm
Šířka / cm: 80 cm
Výška / cm: 60 cm
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Pro děti / věk: 3 - 7 let
Podklad: tráva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let