Vlnité hrazdy na dětské hřiště - Shuffle Bars

Kód: SH
1 hodnocení
Značka: Playdale
74 025 Kč
To mě zajímá :)

Vlnité hrazdy - Shuffle Bars pro fyzické a technicky náročné činnosti, které pomáhají rozvíjet sílu a koordinaci horní části těla...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak se dostat z bodu A do bodu B? Skvělým doplňkem školních hřišť, do parků, k restauracím, hotelům, penzionům a na různá veřejná prostranství jsou dvě vedle sebe postavené hrazdy od firmy Playdale. Vhodně také doplní i workoutová hřiště - určena k posilování horní poloviny těla a k podpoře fyzického rozvoje. Sestava ze čtyř svislých kůlů ze smrkové středové kulatiny spojených horizontálním břevnem z barevně lakované a zvlněné ocele prověří fyzickou kondici dětí. Pomocí plastových šoupat se děti snaží dostat z bodu A do bodu B. Z důvodu prodloužení trvanlivosti je dřevo impregnováno. Sestavu lze k podkladu připevnit několika způsoby - zapustit do půdy nebo připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. 

Nejen, že děti zabaví, ale slouží i pro fyzický rozvoj a balanční schopnosti. Je určena pro děti od 6 do 14 let. Podkladem pod sestavu musí být speciální dopadová plocha tlumící pád např. 30cm silná vrstva písku, kačírku, drcené kůry nebo dopadové dlaždice. Nikdy ne beton nebo asfalt. Dopadová plocha není zahrnuta do ceny, cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání. Maximální výška pádu je 1,95 m.

Záruka na některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 6,7 x 6,1 m. Montáž dle ilustrovaného návodu zvládnou dva dospělí nebo si ji lze objednat v  naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hbitost a síla na dětském hřišti
Materiál: impregnované dřevo / kov
Hmotnost / kg: 177 kg
Délka / cm: 292 cm
Šířka / cm: 144 cm
Výška / cm: 207 cm
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Podklad: dopadové dlaždice, písek, kačírek, kůra
Délka montáže: 2 lidé / 4 hodiny
Pro děti / věk: 6 - 14 let
Pro tělesně postižené: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let