Zvonkohra na dětské hřiště

Kód: MUS4S
1 hodnocení
Značka: Playdale
42 581 Kč
To mě zajímá :)

Děti, které mají rády rytmus...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravdový zážitek budou mít vaše ratolesti na dětském hřišti s Cow Bells (kravské zvony) od firmy Playdale. Pomocí dvou paliček zazní po celém hřišti výrazné zvonky. Zvonkohra je vyrobena z několika částí. Na sloupku ze středové kulatiny je připevněn pultík z kopaktního laminátu s hlavou krávy. Na pultíku jsou zavěšeny různě dlouhé kovové zvonce na které se hraje pomocí dřevěných nebo plasových paliček. Pro prodloužení trvanlivosti je dřevo naimpregnováno a laminát je stálobarevný a voděodolný. Hrací sestavu je třeba k podkladu připevnit mocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. Panel je určen pro děti od 3 do 11let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 270 x 200 cm. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební výchova
Materiál: Dřevo, kov, laminát
Hmotnost / kg: 33 kg
Délka / cm: 70 cm
Šířka / cm: 60 cm
Výška / cm: 60 cm
Podklad: tráva
Pro děti / věk: 3 - 11 let
Kotvící materiál: Je součástí dodávky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let