Dětský domek Felix
Kód: 101125Detailní popis produktu
Dětský domek FELIX je romantický domeček, který vyniká svými jednoduchými liniemi. Nejoblíbenější schovávačka pro malé děti a zároveň hezký prvek do zahrady, který nezabere mnoho místa. Domeček je určen pro děti od 3 do 14 let a v jeden danný okamžik si v něm může hrát až 6 dětí najednou.
Domeček pro děti je vyrobený ze smrkových palubek o síle 16 mm. Půdorys domečku včetně terasy a střešních přesahů je 216 x 184 cm a celková výška 169 cm. Veškeré použité dřevo není impregnováno ani jinak ošetřeno, proto doporučujeme natřít impregnační lazurou.
Na střechu domečku doporučujeme dokoupit lepenku nebo asfaltový šindel.
Nejnápadnějšími prvky domečku jsou velké, celodřevěné dveře a dvě okénka vyplněná plexisklem. Vnitřek lze dovybavit různým dětským nábytkem.
Dětský zahradní domek dodáváme s podlahou a základovým rámem. Plochu pod domek je nutné předem připtavit. Doporučujeme domek postavit na vyrovnaný štěrkový násyp nebo zámkovou dlažbu.
Jak domeček postavit ?
Domek je dodáván v rozloženém stavu. Skládá se z předchystaných panelů, které zvládnete bez problémů sestavit dle přiloženého návodu a s běžně dostupným nářadím. Jedná se v podstatě o jednoduchou skládačku, ale nemáte-li na montáž domku čas, můžete s tím pomoc my. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.
Součástí pro montáž dětského domečku je :
- spojovací materiál
- montážní prvky
- montážní návod
Bezpečnost domečku zaručuje evropská norma EN 71, ale i přesto je potřeba občasná vizualní kontrola pevnosti konstrukce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské domečky |
|---|---|
| Výška / cm: | 169 cm |
| Šířka: | 180 cm |
| Délka: | 216 cm |
| Ochrana dřeva: | Ne |
| Výška / cm: | 169 cm |
| Užitná plocha: | 3,0 m³ |
| Rozměr okna: | 38 x 44 cm |
| Rozměr dveří: | 51 x 115 cm |
| Plocha střechy: | 4,6 m² |
| Sklon střechy: | 29,0˚ |
| Spojovací materiál: | Je součástí dodávky |
| Pro děti / věk: | 3-14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.
Proč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.
- dětské hrací domky v přírodním provedení
- domečky jsou nízké nebo patrové
- dětská hřiště a houpačky
- dětské věže z tlakově ošetřených hranolů
- dětská pískoviště s krytem a lavičkami
- výrobky jsou dodávány v rozloženém stavu jako stavebnice
- součástí dodávky je spojovací materiál, montážní prvky a návod
