Zahradní, dětský domek - Felix

Kód: 101125
2 hodnocení
Značka: Palmako
17 900 Kč
To mě zajímá :)

Malý, romantický domeček se střechou pokrytou asfaltovým šindelem, krásný kousek pro malé děti....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský domek FELIX je nejmenším domeček v nabídce od společnosti Palmako, který vyniká svými jednoduchými liniemi. Nejoblíbenější schovávačka pro malé děti a zároveň hezký prvek do vaší zahrady, který nezabere mnoho místa. Domeček je určen pro děti od 3 do 14 let a v jeden danný okamžik si v něm může hrát až 6 dětí najednou.

Domeček pro děti je vyroben z palubovek ze severského smrku o síle 16 mm. Půdorys domečku včetně terasy a střešních přesahů je 216 x 184 cm a celková výška 169 cm. Veškeré použité dřevo není impregnováno ani nijak jinak ošetřeno, proto doporučujeme natřít impregnační lazurou. Na střechu domečku doporučujeme dokoupit lepenku nebo asfaltový šindel.

Nejnápadnějšími prvky domečku jsou velké, celodřevěné dveře a dvě okénka vyplněná plexisklem. Vnitřek lze dovybavit různým nábytkem.

Dětský zahradní domek je dodáván s podlahou včetně základového rámu. Plochu pod domkem je nutno zbudovat. Doporučujeme ho postavit na vyrovnaný štěrkový násyp nebo zámkovou dlažbu.

Jak domeček postavit ?

Domek je dodáván v rozloženém stavu. Skládá se z předchystaných panelů, které zvládnete bez problémů sestavit dle přiloženého návodu ke stavbě a s běžně dostupným nářadím. Jedná se v podstatě o jednoduchou skládačku, ale nemáte-li na stavbu domku čas můžete si ji domluvit v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.

Součástí pro montáž dětského domečku je :

  • spojovací materiál
  • montážní prvky
  • montážní návod

Výrobce deklaruje, že výrobek je ve shodě s požadavky a směrnicemi EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské domečky
Výška / cm: 169 cm
Šířka / cm: 180 cm
Délka / cm: 216 cm
Užitná plocha: 3,0 m³
Rozměr okna: 38 x 44 cm
Rozměr dveří: 51 x 115 cm
Plocha střechy: 4,6 m²
Sklon střechy: 29,0˚
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Ne
Pro děti / věk: 3-14 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.