Dětský sporák a dvě odkládací plochy

Kód: MUD3
1 hodnocení
Značka: Playdale
57 834 Kč
To mě zajímá :)

Děti si rády hrají s pískem, vodou nebo blátem...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblečte dítě do omyvatelné a nepromokavé kombinézy a hurá do toho. Děti si rády hrají s bahnem a proč jim tu radost nedopřát. Z bahna se dá  skvěle vařit, ale i modelovat. Dětský sporák od firmy Playdale jistě potěší. Kostra sporáku je z hladce hoblovaných, ale impregnovaných hranolů. Horní deska je z kompaktního laminátu s realistickými kroužky simulujícími varné plotýnky a číselníky. Vyjímatelné nerezové misky a další nádobí, které budou děti potřebovat lze ukládat do spodní příhrádky. Ze dvou stran sporáku jsou stolečeky na přípravu vaření nebo na odkládání špinavého nádobí. Dřevěný rám lze volně postavit nebo k podkladu připevnit mocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky.

Sporák je určen pro děti od 3 do 7 let. 

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 4,4 x 2,8 m. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Blátivá kuchyně
Materiál: dřevo, laminát
Délka / cm: 240 cm
Šířka / cm: 80 cm
Výška / cm: 60 cm
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Pro děti / věk: 3 - 7 let
Podklad: tráva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let