Věž se skluzavkou Kvido B na dětské hřiště

Kód: 76401070/B
1 hodnocení
Značka: Vladeko
46 800 Kč
To mě zajímá :) (>5 ks)

Dětská sestava věže se skluzavkou Kvido B od české firmy Vladeko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi oblíbená pro menší děti je věž se skluzavkou od české firmy Vladeko. Skvělý doplněk na zahradu školkových a školních hřišť, ke komerčním a rekreačním objektům, který nezabere mnoho místa.

Věž je vyrobena ze smrkových hranolů 9x9 cm. Dřevo použité při výrobě je hoblované, na míru nakrácené a ošetřené ekologickým nátěrem. Ten chrání dřevo před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly i prkna střechy a podesty. Pro větší a lepší stabilitu se herní prvek k terénu připevňuje pomocí kovových patek, které jsou součástí dodávky.

Sestava je doplněna o laminátovou skluzavku v několika barevných variantách. Na podestu věže dítě vyleze po schůdkách nebo po stěně s barevnými lezecími kameny.

Výška podesty pro skluzavku je  150 cm a k té náleží odpovídající dopadová plocha.

Hřiště je určeno pro děti od 3 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky. 

Herní sestava je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 820 x 550 cm. Montáž bude provedena našimi proškolenými pracovníky tak, aby byly splněny veškeré předpoklady pro její bezpečné užívání. Vyžádejte si cenovou nabídku.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště pro města a obce
Šířka / cm: 420 cm
Délka / cm: 150 cm
Výška podesty / cm: 150 cm
Hranol: 9 x 9 cm
Kotvící materiál: kovové patky
Povrchová úprava: Impregnováno
Podklad: tráva, písek, kačírek, kůra
Pro děti / věk: 3 - 12 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká firma s mnohaletými zkušenostmi, která se snaží dělat vše pro milovníky života v přírodě - na zahradě. Jednou s mnoha kategorii je i sortiment výrobků pro děti. Tyto výrobky splňují normy EN-71 pro soukromé účely, ale i EN-1176 pro veřejná prostranství. Dřevo použité na výrobu je z jehličnatých stromů šumavských lesů - smrk nebo borovice, do hladka opracované, ale ponechané v přírodním stavu bez povrchové úpravy.

vladekoČím potěšit děti od firmy Vladeko?

Česká firma preferující spokojenost, ale hlavně bezpečnost dětí