Houpavé kroky na dětské hřiště - City Tyre Traverse

Kód: CTYT
1 hodnocení
Značka: Playdale
86 366 Kč
To mě zajímá :)

Houpavý krok - lanová aktivita, která vyžaduje sílu, koordinaci, obratnost a rovnováhu...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak trénovat rovnováhu a koordinaci pohybu? Skvělým doplňkem dětských hřišť do parků, k restauracím, hotelům, penziónům a na různá veřejná prostranství je houpavá cik cak lanová aktivita od firmy Playdale. Sestava ve tvaru hrazdy z nerezové oceli a ze tří pneumatik zavěšených na ocelových lanech vytvoří pro děti zajímavou aktivitu. Mohou se mezi lany různě proplétat a soutěžit kdo se nejrychleji dostane z bodu A do bodu B a nedotkne se země. Sestavu lze k  podkladu připevnit pouze pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. 

Nejen, že děti zabaví, ale slouží i pro posilování a pro rozvoj motorických a balančních schopností. Je určena pro děti od 6 do 14 let. Maximální výška pádu je 1m, proto podkladem pod sestavu musí být speciální dopadová plocha tlumící pád např. 30cm silná vrstva písku, kačírku, drcené kůry nebo dopadové dlaždice. Nikdy ne beton nebo asfalt. Dopadová plocha není zahrnuta do ceny, cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 7,3 x 4,6 m. Montáž dle ilustrovaného návodu zvládnou dva dospělí nebo si ji lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hbitost a síla na dětském hřišti
Materiál: Nererová ocel
Hmotnost / kg: 72 kg
Délka / cm: 370 cm
Šířka / cm: 60 cm
Výška / cm: 250 cm
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Podklad: dopadové dlaždice, písek, kačírek, kůra
Délka montáže: 2 lidé / 2 hodiny
Pro děti / věk: 6 - 14 let
Pro tělesně postižené: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let