Spojovací most na dětské hřiště Palmako Kids Jesper Bridge

Kód: 108573
1 hodnocení
Značka: Palmako
6 490 Kč
Skladem

Přídavný modul Jesper Bridge - spojovací most...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské hřiště JESPER společnosti Palmako má pět různých modulů, některé můžete použít samostatně, jiné lze použít pouze v kombinaci s jiným modulem. Kombinováním sestavy JESPER můžete vytvořit dětem hřiště na míru a splnit jim tak jejich sen.
 

Jesper Bridge je spojovací most, který lze použít v kombinaci s dalšími moduly a je vhodný pro větší zahradu, kemp, k restauraci, na školkové nebo školní hřiště. Mostem spojíte třeba dvě věže se střechou a vytvoříte tak unikátní herní hradbu. Vyrobena je  z hoblovaného dřeva ošetřeného tlakovou impregnací chránící ho před povětrnostními vlivy a proti dřevokazným houbám, plísním, hnilobě a hmyzu a prodlužující tak jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly. Používáme výrobcem doporučovaný maximálně možný profil hlavních stojek 9 x 9cm.

Pro lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí kovových, pozinkovaných kotev, které nejsou součástí dodávky.

OBSAH BALENÍ :

  • dřevěná konstrukce
  • spojovací materiál
  • montážní návod

Modul je určen pro děti od 3 do 14 let a max. hmotnosti 50 kg. Na hrající si děti je nutný dohled dospělé osoby.

 Jak přídavný modul postavit ?

Konstrukce mostu je určena pouze pro jednorázovou instalaci a venkovní použití. Montáž dle návodu zvládnete ve dvou dospělých, popřípadě si ji  můžete domluvit v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.  

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

 


 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště pro města a obce
Výška / cm: 89 cm
Šířka / cm: 235 cm
Délka / cm: 116 cm
Síla hlavních kotvících stojek: 9 x 9 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.