Dětské hřiště - Spider Monkey

Kód: JCSPDS
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
139 284 Kč
To mě zajímá :) (>5 ks)

Sestava pro vylepšení fyzické kondice dospívající mládeže...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Skvělým doplněkem na školní hřiště, do parků, k restauracím, hotelům, penziónům a na různá veřejná prostranství s dostatkem místa je sestava od firmy Playdale. Jejím hlavním úkolem je trénink rovnováhy a koordinace pohybu, rozvoj motorických a balančních schopností, ale také posilování. Malé děti pod dohledem a s pomocí rodičů a velké děti si sami mohou vyzkoušet svoji pohybovou šikovnost.

Sestava z dřevěných kůlů ze středové smrkové kulatiny a různých lanových sítí vytvoří pro děti zajímavou aktivitu. Mezi lany se mohou různě proplétat a přelézat a tak soutěžit kdo vydrží déle na překážkách a nedotkne se země nebo kdo určenou dráhu překoná v nejrychlejším čase. Z důvodu prodloužení trvanlivosti je dřevo tlakově impregnováno. Sestavu lze k podkladu připevnit několika způsoby - zapustit do půdy nebo připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky.

Je určena pro děti od 6 do 11 let. Podkladem pod hřiště by měl být písek, kačírek, mulčovací kůra nebo dopadové dlaždice, protože maximální výška pádu jsou 3 m. Nikdy ne beton nebo asfalt. Cena dopadové plochy není zahrnuta do ceny hřiště. Cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Proč sestavu Spider Monkey :

 • Fyzická dovednost
 • Lepší motorika
 • Překonávání překážek
 • Lezecká dovednost
 • Hra v kolektivu
 • Test agility

Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 8,8 x 7,1 x 4,4 m. Doba a počet lidí potřebných pro montáž se neuvádí, ale lze si ji  objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště pro města a obce
Hmotnost / kg: 331 kg
Materiál: dřevo, lano
Délka / cm: 500 cm
Šířka / cm: 310 cm
Výška / cm: 195 cm
Povrchová úprava: Impregnováno
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Pro děti / věk: 6 - 11let
Podklad: tráva, písek, kačírek, kůra, dopadové dlaždice
Délka montáže: neuvádí se

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

 • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
 • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
 • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
 • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
 • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let