Dětský vláček s vagonky

Kód: 140029
1 hodnocení
Značka: Vladeko
89 850 Kč
To mě zajímá :) (>5 ks)

Dětský, dřevěný vláček s dvěma vagonky od české firmy Vladeko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi oblíbená pro malé děti je sestava z dřevěné lokomotivy a dvou vagonků od české firmy Vladeko. Krásný a účelný doplněk na dětská hřiště mateřských škol a ke komerčním objektům, který nezabere mnoho místa.

Sestava je vyrobena z hoblovaného, na míru nakráceného dřeva z klasických českých jehličnanů. Ošetřeno je hloubkovou, ekologickou impregnací, která ho chrání před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly i prkna. Pro větší a lepší stabilitu se k terénu připevňuje pomocí  ocelových, pozinkovaných kotev, které jsou součástí dodávky.

Dětský dřevěný vláček jsme doplnili o:

  • dva zvonky
  • dvě kreslící tabule s hodinami
  • dalekohled
  • periskop

Hřiště je určeno pro děti od 3 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Herní sestava je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 7 x 3 m. Montáž dle návodu je zvládnutelná ve dvou dospělých, popřípadě si ji můžete objednat v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště pro města a obce
Hmotnost / kg:
Šířka / cm: 600 cm
Délka / cm: 770 cm
Kotvící materiál:
Povrchová úprava: Impregnováno
Podklad: tráva, písek, kačírek, kůra
Pro děti / věk:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká firma s mnohaletými zkušenostmi, která se snaží dělat vše pro milovníky života v přírodě - na zahradě. Jednou s mnoha kategorii je i sortiment výrobků pro děti. Tyto výrobky splňují normy EN-71 pro soukromé účely, ale i EN-1176 pro veřejná prostranství. Dřevo použité na výrobu je z jehličnatých stromů šumavských lesů - smrk nebo borovice, do hladka opracované, ale ponechané v přírodním stavu bez povrchové úpravy.

vladekoČím potěšit děti od firmy Vladeko?

Česká firma preferující spokojenost, ale hlavně bezpečnost dětí