Dětské hřiště Palmako Kids Jesper Tower With Roof

Kód: 108658
1 hodnocení
Značka: Palmako
16 670 Kč
Skladem

Dětské hřiště Jesper Tower With Roof - vysoká věž se střechou...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské hřiště JESPER společnosti Palmako má pět různých modulů, některé můžete použít samostatně, jiné lze použít pouze v kombinaci s jiným modulem. Kombinováním sestavy JESPER můžete vytvořit dětem hřiště na míru a splnit jim tak jejich sen.

Dětské hřiště Jesper Tower With Roof je vyšší věž s dřevěnou střechou pro menší zahradu. Vyrobena je  z hoblovaného dřeva ošetřeného tlakovou impregnací chránící ho před povětrnostními vlivy, proti dřevokazným houbám, plísním, hnilobě, hmyzu a prodlužující tak jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly i prkna podesty a střechy. Používáme výrobcem doporučovaný maximálně možný profil hlavních stojek 7 x 7 cm. Pro větší stabilitu doporučujeme dokoupit zemní kotvy, které nejsou součástí dodávky.

Obsah balení :

  • dřevěná konstrukce
  • spojovací materiál
  • montážní návod

Hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let a v jeden daný okamžik si na něm může hrát až 8 dětí najednou. Na hrající si děti je nutný dohled dospělé osoby. Prostor pod prolézačkou lze vyplnit pískovištěm pro ty nejmenší. Výška volného pádu z tohoto dětského hřiště je 1,5 m a proto musí mít speciální dopadovou plochu tlumící pád např. 30cm silná vrstva písku, kačírku, drcené kůry nebo dopadových dlaždic. Dopadová plocha není zahrnuta do ceny hřiště, cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání.

Možnosti povrchu dopadové plochy:

  • písek
  • kačírek
  • drcená kůra
  • pryžové dlaždice

 Jak hřiště postavit ?

Herní sestava je určena pouze pro jednorázovou instalaci a venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu hřiště je rovina o rozměrech 5,2 x 6,05 m. Montáž dle návodu zvládnete ve dvou dospělých, popřípadě si ji  můžete domluvit v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.  

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště pro města a obce
Výška / cm: 344 cm
Šířka / cm: 120 cm
Délka / cm: 120 cm
Výška podesty: 150 cm
Síla hlavních kotvících stojek: 9 x 9 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.