Rotující dětské hřiště - Stratosphere

Kód: CSTRT
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
172 781 Kč
To mě zajímá :)

Sestava pro posílení fyzické kondice mládeže...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Skvělým doplněkem na školní hřiště, do parků, k restauracím, hotelům, penziónům a na různá veřejná prostranství s dostatkem místa je houpací plošina od firmy Playdale. Jejím hlavním úkolem je trénink rovnováhy, rozvoj motorických a balančních schopností, ale také posilování. Menší děti pod dohledem a s pomocí rodičů a velké děti si samy mohou vyzkoušet svoji koordinaci pohybu.

Houpací plošina a čtyři úhlové rukojeti připevněné na čtyřech flexibilních pružinácha z nerezové oceli vytvoří pro děti zajímavou aktivitu. Zažijí vzrušení z pohybu a naučí se hrát a spolupracovat s ostatními dětmi. Plošinu lze k podkladu připevnit pouze pomocí betonu a pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky.

Sestava je určena pro děti od 18 měsíců do 12 let. Podkladem by měl být písek, tráva, kačírek, mulčovací kůra nebo dopadové dlaždice. Nikdy ne beton nebo asfalt. Maximální dopadová výška je 0,55 m. Cena dopadové plochy není zahrnuta do ceny sestavy. Cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání.

Záruka na některé herní prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 4,9 x 4,9 x 2,4 m. Doba a počet lidí potřebných pro montáž se neuvádí, ale lze si ji  objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště pro města a obce
Hmotnost / kg: 104 kg
Materiál: nerezová ocel
Délka / cm: 110 cm
Šířka / cm: 110 cm
Výška / cm: 120 cm
Povrchová úprava: pozink
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Pro děti / věk: 18 měsíců - 12 let
Podklad: tráva, písek, kačírek, kůra, dopadové dlaždice
Délka montáže: neuvádí se
Pro tělesně postižené: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let