Pískoviště pro děti - Sandy 140

Kód: 103629
1 hodnocení
Značka: Palmako
2 990 Kč
Skladem (>5 ks)

Dětské pískoviště o rozměrech 137x137 cm s odklápěcím krytem, který chrání písek před znečištěním v podobě padajícího listí...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské pískoviště s krytem je vyrobeno z hoblovaného na míru nakráceného dřeva z borovice ošetřeného ekologickou impregnací. Impregnace ho chrání před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Dřevěný kryt zase chrání písek před domácími mazlíčky nebo padajícím listím. Kryt se skládá z šesti dílů na pantech. Při jejich sklopení se pískoviště otevře a vzniknou dvě pohodlné, protilehlé lavičky. Ideální doplněk pro každou zahradu. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Obsah balení dětského pískoviště

  • impregnované a na míru upravené dřevo
  • montážní a spojivací materiál
  • montážní návod
Co lze k pískovišti dokoupit ?
  • písek - 10 pytlů (množství se odvíjí od velikosti pískoviště)
  • tkaninu na dno
  • sadu hraček
  • stříšku pro zastínění
Jak pískoviště postavit ?

Konstrukce je určena pouze pro jednorázovou instalaci a venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech cca 2 x 2 m. Ve dvou dospělých lidech a dle návodu hravě zvládnete montáž pískoviště sami.
Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.
Toto pískoviště není určeno pro veřejný sektor, ale pouze pro privátní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské dřevěné pískoviště
Hmotnost / kg: 34 kg
Výška / cm: 21 cm
Šířka / cm: 137 cm
Délka / cm: 137 cm
Síla dřeva / mm: 19 mm
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti / věk: 18 měsíců - 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.