Houpačka k dětskému hřišti Palmako Kids Jesper

Kód: 108575
1 hodnocení
Značka: Palmako
7 417 Kč
Skladem

Přídavný modul - houpačka Jesper - houpačka pro dva...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské hřiště JESPER společnosti Palmako má pět různých modulů, některé můžete použít samostatně, jiné lze použít pouze v kombinaci s jiným modulem. Kombinováním sestavy JESPER můžete vytvořit dětem hřiště na míru a splnit jim tak jejich sen.

Kids Jesper je houpačka pro dvě děti vhodná do menší zahrady. Vyrobena je  z hoblovaného dřeva ošetřeného tlakovou impregnací chránící ho před povětrnostními vlivy a proti dřevokazným houbám, plísním, hnilobě a hmyzu a prodlužující tak jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly. Používáme výrobcem doporučovaný maximálně možný profil hlavních stojek 9 x 9cm.
Pro lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí kovových, pozinkovaných, plochých kotev, které nejsou součástí dodávky.

OBSAH BALENÍ :

  • dřevěná konstrukce
  • 2x plastový sedák
  • spojovací materiál
  • háky k houpačce
  • montážní návod

Houpačka je určena pro děti od 3 do 14 let. Na hrající si děti je nutný dohled dospělé osoby. Prostor kolem a pod houpačkou musí mít speciální dopadovou plochu tlumící pád např. 30cm silná vrstva písku, kačírku, drcené kůry nebo dopadových dlaždic. Dopadová plocha není zahrnuta do ceny hřiště, cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání.

Možnosti povrchu dopadové plochy:

  • písek
  • kačírek
  • drcená kůra
  • pryžové dlaždice

 Jak houpačku postavit ?

Konstrukce houpačky je určena pouze pro jednorázovou instalaci a venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 6,47 x 6,10 m. Montáž dle návodu zvládnete ve dvou dospělých, popřípadě si ji  můžete domluvit v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.  

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přídavné moduly a doplňky pro dětské hřiště
Výška / cm: 215 cm
Šířka / cm: 247 cm
Délka / cm: 210 cm
Síla hlavních kotvících stojek: 9 x 9 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.