Celodřevěná, zahradní houpačka na dětské hřiště - Sofia

Kód: 103663
1 hodnocení
Značka: Palmako
16 602 Kč
Skladem

Klasická, sedačková houpačka pro dvě děti s dřevěným žebříkem a bočním, provazovým žebříkem ke které lze připojit skluzavku...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi oblíbená pro malé i větší je houpačka pro dvě děti ke které lze připojit skluzavku a má ještě navíc jeden postranní provazový žebřík.

Hrazda pro dvě houpačky a skluzavku je vyrobena z lepeného hranolu. Dřevo je  hoblované, na míru nakrácené a ošetřené ekologickou impregnací. Ta chrání dřevo před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Používáme výrobcem doporučený maximálně možný profil hlavních stojek i horního břevna 9 x 9 cm. Pro větší a lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí šesti kovových, pozinkovaných, plochých kotev, které nejsou součástí dodávky. Součástí dodávky není ani skluzavka, kterou je třeba přiobjednat.

Podkladem pod houpačky a skluzavku by měla být zatravněná nebo písčitá plocha z důvodu měkkého dopadu při seskoku. Výška podesty pro skluzavku je 150 cm.

Přídavný modul je určen pro děti od 3 do 14 let, max. hmotnost 50 kg a pod dohledem dospělé osoby.  

 Kde a jak setavu Sofia postavit ?

Herní sestava je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 9,8 x 10,8 m. Montáž dle návodu je zvládnutelná ve dvou dospělých, popřípadě si ji můžete domluvit v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.      

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přídavné moduly a doplňky pro dětské hřiště
Výška / cm: 230 cm
Délka / cm: 360 cm
Šířka / cm: 200 cm
Výška podesty pro skluzavku / cm: 150 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Hmotnost / kg: 156 kg
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.