Dětská houpačka Hanka/S

Kód: 764017/S
1 hodnocení
Značka: Vladeko
29 900 Kč
Skladem (>5 ks)

Celodřevěná houpačka Hanka/S od české firmy Vladeko pohoupá dvě děti najednou a lze ji postavit na vhodné místo na vaší zahradě...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi oblíbená pro malé děti je houpačka Hanka od české firmy Vladeko.

Sestava pro dvě houpačky je vyrobena z hranolů 9x9 cm a kovového ráhna pro zpevnění. Dřevo použité při výrobě je z klasických českých jehličnanů. Je hoblované, na míru nakrácené a ošetřené hloubkovou, ekologickou impregnací. Ta chrání dřevo před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Pro větší a lepší stabilitu se k terénu připevňuje pomocí  ocelových, pozinkovaných kotev, které jsou součástí dodávky.

Podkladem pod houpačku Hanka/S by měla být zatravněná nebo písčitá plocha z důvodu měkkého dopadu při seskoku.

Herní sestava je určen pro děti od 3 do 14 let, max. hmotnost 50 kg.

Celodřevěná houpačka Hanka/S splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

Houpačka Hanka/S je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 650 x 800 cm. Montáž dle návodu je zvládnutelná ve dvou dospělých, popřípadě si ji můžete objednat v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské houpačky
Šířka / cm: 250 cm
Délka / cm: 350 cm
Hranol: 9 x 9 cm
Kotvící materiál: Je součástí dodávky
Povrchová úprava: Impregnováno
Podklad: tráva, písek, kačírek, kůra
Pro děti / věk: 3 - 14 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká firma s mnohaletými zkušenostmi, která se snaží dělat vše pro milovníky života v přírodě - na zahradě. Jednou s mnoha kategorii je i sortiment výrobků pro děti. Tyto výrobky splňují normy EN-71 pro soukromé účely, ale i EN-1176 pro veřejná prostranství. Dřevo použité na výrobu je z jehličnatých stromů šumavských lesů - smrk nebo borovice, do hladka opracované, ale ponechané v přírodním stavu bez povrchové úpravy.

vladekoČím potěšit děti od firmy Vladeko?

Česká firma preferující spokojenost, ale hlavně bezpečnost dětí