Zeleninová nebo květinová zahrádka pro děti

Kód: ECP
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
129 220 Kč
To mě zajímá :)

Pro děti, co rády pěstují zeleninu, na které si pak pochutnají...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Pro děti které si rády něco vypěstují je připravena sestava záhonů o různých velikostech od firmy Playdale. Jsou vyrobeny z opracované a na míru nakrácené kulatiny v kombinaci s kompaktním laminátem. V rozích středového truhlíku je kulatina sešroubována. Spojovací materiál je součástí dodávky. Sestavu tvoří středový truhlík od ktrerého se paprskovitě rozbíhá pět podlouhých truhlíků. Kratší strany podlouhlých truhlíků jsou z kompaktního laminátu, na jedné straně je laminát s vyřízlím otvorem vystouplý a pro snažší manipulaci jsou ve spodní části kolečka. Podlouhlé truhlíky lze přikrýt plastovými víky. Děti si mohou zasadit zeleninu nebo kytky. Sestavu záhonů lze volně postavit do prostoru. Záhon je určen pro děti od 3 do 11 let. 

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 4,7 x 4,7 m. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště
Materiál: dřevo, kompaktní laminát
Pro děti / věk: 3 - 11 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let