Houpačka pro dvě děti ze středového řeziva - Mathias

Kód: 103645
1 hodnocení
Značka: Palmako
4 590 Kč
Skladem

Venkovní, celodřevěná, klasická houpačka pro dvě děti - doplněk na zahradní dětské hřiště...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradičně nejoblíbenějším pro malé i větší děti je houpačka se dvěma sedáky, kterou lze bez problému připojit k dětským věžím.

Hrazda je vyrobena ze středového řeziva, kde se mohou objevit podélné praskliny, které však nemají vliv na kvalitu ani stabilitu herní sestavy. Dřevo je  hoblované, na míru nakrácené a ošetřené ekologickou impregnací. Ta chrání dřevo před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Používáme výrobcem doporučený maximálně možný profil hlavních stojek o Ø 8 cm a Ø 10 cm u horního břevna. Pro větší a lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí čtyř kovových, pozinkovaných, plochých kotev, které nejsou součástí dodávky. 

Podkladem pod houpačky by měla být zatravněná nebo písčitá plocha z důvodu měkkého dopadu při seskoku.

Houpačky jsou určeny pro dvě děti od 3 do 14 let, max. hmotnost 50 kg a pod dohledem dospělé osoby.  

 Kde a jak houpačku  postavit ?

Houpačka je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 7,3 x 7,5 m. Montáž dle návodu je zvládnutelná ve dvou dospělých, popřípadě si ji můžete domluvit v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.      

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská houpačka dřevěná
Výška / cm: 230 cm
Délka / cm: 310 cm
Šířka / cm: 194 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.