Dětské pískoviště s plátěnou stříškou - Vladeko

Kód: 130013
4 hodnocení
Značka: Vladeko
1 990 Kč
Skladem (>5 ks)

Dětské, čtvercové pískoviště 120x120 cm s plátěnou stříškou která chrání děti před prudkým sluncem od české firmy Vladeko...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské pískoviště o rozměrech 120 x 120 cm s plátěnou stříškou od české firmy Vladeko je skvělým doplněkem na zahradu k rodinému domu. Je vyrobeno z hoblovaného, na míru nakráceného dřeva z borovice. Dřevo je bez povrchové úpravy proto, aby náslený nátěr mohl být sladěn s okolními dřevěnými prvky.
 
Spodek pískoviště je vhodné vyložit textílií, která propouští vodu, ale zároveň zabraňuje prorůstání trávy.  Dřevěný, odnímatelný kryt chrání pískoviště před domácími mazlíčky. Ideální zábava pro děti od 18 měsíců, které si chtějí stavět z písku hrady, hloubit tunely nebo si jen dělat bábovičky.  
Obsah balení dětského pískoviště
  • na míru upravené dřevo bez impregnace
  • montážní a spojivací materiál
  • montážní návod
Co lze k pískovišti dokoupit ?
  • písek - 6-8 pytlů (množství se odvíjí od velikosti pískoviště)
  • tkaninu na dno
  • impregnaci
  • sadu hraček
  • stříšku pro zastínění
Jak pískoviště postavit ?

Konstrukce je určena pouze pro jednorázovou instalaci a venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech cca 150 x 150 cm. Ve dvou dospělých lidech a dle návodu hravě zvládnete montáž pískoviště sami.
Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.
Toto pískoviště není určeno pro veřejný sektor, ale pouze pro privátní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská pískoviště
Hmotnost / kg: 22 kg
Délka / cm: 120 cm
Šířka / cm: 120 cm
Výška / cm: 21 cm
Povrchová úprava: bez impregnace
Podklad: Tráva
Pro děti / věk: 18 měsíců - 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká firma s mnohaletými zkušenostmi, která se snaží dělat vše pro milovníky života v přírodě - na zahradě. Jednou s mnoha kategorii je i sortiment výrobků pro děti. Tyto výrobky splňují normy EN-71 pro soukromé účely, ale i EN-1176 pro veřejná prostranství. Dřevo použité na výrobu je z jehličnatých stromů šumavských lesů - smrk nebo borovice, do hladka opracované, ale ponechané v přírodním stavu bez povrchové úpravy.

vladekoČím potěšit děti od firmy Vladeko?

Česká firma preferující spokojenost, ale hlavně bezpečnost dětí