Dětská trojitá hrazda Vladeko

Kód: 140015
1 hodnocení
Značka: Vladeko
12 800 Kč
To mě zajímá :)

Dětská, trojitá hrazda pro veřejná prostranství od české firmy Vladeko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojitá dětská hrazda od české firmy Vladeko je skvělým herním doplněkem na dětská hřiště do parků, kempů, k hotelům, penziónům, ale i jiná veřejná prostranství. Stojiny pro hrazdy jsou vyrobeny z hranolů 9x9 cm ze dřeva klasických českých jehličnanů, které jsou na míru nakráceny, ohoblovány a ošetřeny ekologickou impregnací. Ta dřevo chrání před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. K podkladu jsou připevněny pomocí pozinkovaných kotev, které jsou součástí dodávky. Podkladem pod hrazdy by měl být písek, kačírek, mulčovací kůra nebo dopadové dlaždice. Nikdy ne beton nebo asfalt. Dopadová plocha pod hrazdy není zahrnuta do ceny hřiště, cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání. Maximální výška pádu je 200 cm. 
 

Trojitá hrazda je určena pro děti od 18 měsíců do 7 let.

Bezpečnost na herním prvku je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Montáž trojité hrazdy si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky na posilování
Hmotnost / kg:
Šířka / cm: 300 cm
Povrchová úprava: Impregnováno
Podklad: dopadové dlaždice, písek, kačírek, kůra
Pro děti / věk:
Kotvící materiál: Je součástí dodávky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká firma s mnohaletými zkušenostmi, která se snaží dělat vše pro milovníky života v přírodě - na zahradě. Jednou s mnoha kategorii je i sortiment výrobků pro děti. Tyto výrobky splňují normy EN-71 pro soukromé účely, ale i EN-1176 pro veřejná prostranství. Dřevo použité na výrobu je z jehličnatých stromů šumavských lesů - smrk nebo borovice, do hladka opracované, ale ponechané v přírodním stavu bez povrchové úpravy.

vladekoČím potěšit děti od firmy Vladeko?

Česká firma preferující spokojenost, ale hlavně bezpečnost dětí