Dětská houpačka se skluzavkou Petr B

Kód: 764130
1 hodnocení
Značka: Vladeko
35 800 Kč
To mě zajímá :)

Dětská sestava pro houpačku se skluzavkou Petr B od české firmy Vladeko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi oblíbená pro malé i větší děti je herní sestava s houpačkou a skluzavku od české firmy Vladeko.

Sestava pro houpačku a skluzavku je vyrobena z hranolů 9x9 cm. Dřevo použité při výrobě je z klasických českých jehličnanů. Je hoblované, na míru nakrácené a ošetřené hloubkovou, ekologickou impregnací. Ta chrání dřevo před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Pro větší a lepší stabilitu se k terénu připevňuje pomocí  ocelových, pozinkovaných kotev, které jsou součástí dodávky.

Podkladem pod sestavu by měla být zatravněná nebo písčitá plocha z důvodu měkkého dopadu při seskoku. Výška podesty pro skluzavku je  150 cm.

Sestava je určen pro děti od 3 do 14 let, max. hmotnost 50 kg.   

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 1176 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.   

Herní sestava je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 800 x 970 cm. Montáž dle návodu je zvládnutelná ve dvou dospělých, popřípadě si ji můžete objednat v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště pro města a obce
Šířka / cm: 400 cm
Délka / cm: 570 cm
Hranol: 9 x 9 cm
Výška podesty / cm: 150 cm
Kotvící materiál: kovové patky
Povrchová úprava: Impregnováno
Podklad: tráva, písek, kačírek, kůra
Pro děti / věk: 3 - 14 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká firma s mnohaletými zkušenostmi, která se snaží dělat vše pro milovníky života v přírodě - na zahradě. Jednou s mnoha kategorii je i sortiment výrobků pro děti. Tyto výrobky splňují normy EN-71 pro soukromé účely, ale i EN-1176 pro veřejná prostranství. Dřevo použité na výrobu je z jehličnatých stromů šumavských lesů - smrk nebo borovice, do hladka opracované, ale ponechané v přírodním stavu bez povrchové úpravy.

vladekoČím potěšit děti od firmy Vladeko?

Česká firma preferující spokojenost, ale hlavně bezpečnost dětí