Zahradní domek pro děti - Toby

Kód: 101129
1 hodnocení
Značka: Palmako
23 990 Kč
To mě zajímá :)

Malý, romantický domeček na nožičkách se zastřešenou, prostornou terasou, který je bezva úkrytem před okolím...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský domek TOBY je menším domeček od společnosti Palmako, který je postavený ve výšce a vstup do něho je po dřevěných schodech. Nejoblíbenější schovávačka pro malé děti a zároveň hezký prvek do vaší zahrady, který nezabere mnoho místa. Dřevěný domeček je určen pro děti od 3 do 14 let a v jeden danný okamžik si v něm může hrát až 6 dětí najednou. Menší děti si v domečku mohou hrát pouze pod dohledem dospělé osoby. Vyroben je z palubovek ze severského smrku o síle 16 mm. Půdorys domečku včetně terasy a střešních přesahů je 212 x 284 cm a celková výška 2874 cm. Veškeré použité dřevo není impregnováno ani nijak jinak ošetřeno, proto doporučujeme natřít impregnační lazurou. Na střechu domečku doporučujeme dokoupit lepenku nebo asfaltový šindel.

Nejnápadnějšími prvky domečku jsou velké, celodřevěné dveře a dvě okénka vyplněná plexisklem. Vnitřek lze dovybavit různým nábytkem. K domečku je vhodné přiobjednat skluzavku, kterou máme v několika barevných provedení. 

Dětský zahradní domek je dodáván s podlahou včetně základového rámu.  Doporučujeme ho postavit  minimálně 2 metry od překážky jakou je plot, garáž, dům, mimo dosah větví stromů, šňůr na sušení prádla a elektrických kabelů. Plochu pod domkem je nutno zbudovat. Domek musí být připevněn k základně pomocí 4 kusů betonových vidlic, která nejsou součástí dodávky! Není dovoleno používat domek, který není připevněn!!!

Jak domeček postavit ?

Domek je dodáván v rozloženém stavu. Skládá se z předchystaných panelů, které zvládnete bez problémů sestavit dle přiloženého návodu ke stavbě a s běžně dostupným nářadím. Jedná se v podstatě o jednoduchou skládačku, ale nemáte-li na stavbu domku čas můžete si ji domluvit v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.

Součástí pro montáždětského domečku je :

  • spojovací materiál
  • montážní prvky
  • montážní návod

Výrobce deklaruje, že výrobek je ve shodě s požadavky a směrnicemi EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské domečky
Výška / cm: 2874 cm
Šířka / cm: 212 cm
Délka včetně schůdků / cm: 284 cm
Užitná plocha: 3,0 m³
Rozměr okna: 38 x 44 cm
Rozměr dveří: 51 x 115 cm
Plocha střechy: 4,6 m²
Sklon střechy: 29,0˚
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Ne
Pro děti / věk: 3-14 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.