Věž pro nejmenší na dětské hřiště - Discover

Kód: LEXDIS
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
106 230 Kč
To mě zajímá :)

Věž pro nejmenší průzkumníky...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Dětská věž se stříškou do jeslí a školek pro nejmenší děti patří mezi nejoblíbenější, ale zároveň hezky barevný prvek do každé zahrady, který nezabere mnoho místa. Dětská věž je určena pro děti od 9 do 30 měsíců.

Podpěry jsou vyrobeny z ohoblovaných dřevěných kůlů ošetřených ekologickou impregnací chránící je před povětrnostními vlivy a prodlužující tak jejich životnost. Hranoly je třeba k podkladu připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky.  Veškeré spoje jsou chráněny plastovými krytkami.

Žlutá stříška a postranní boky schůdků a skluzavky jsou z 12 mm silného kompaktního laminátu. Jednu stranu věže tvoří průhledné okno na malování a druhou stranu skluzavka z nerezové oceli. Celková výška věže je metr a osdesát centimetrů.   Maximální výška pádu je 0,55 m, proto postačí osadit do travnatého terénu.

Záruka na některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 5,6 x 5 m. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště pro nejmenší
Materiál: dřevo, kompaktní laminát, nerezová ocel
Délka / cm: 190 cm
Šířka / cm: 120 cm
Výška / cm: 180 cm
Hmotnost / kg: 131 kg
Kotvící materiál: Je součástí dodávky
Podklad: tráva
Pro děti / věk: 9 měsíců - 30 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let