Venkovní houpačka se skluzavkou - Brenda

Kód: 107261
1 hodnocení
Značka: Palmako
9 990 Kč
Skladem (>5 ks)

Dětská, klasická houpačka s lezecí stěnou, postraním provazovým žebříkem a barevnou skluzavkou...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi oblíbená pro malé i větší děti je houpačka ke které lze připojit skluzavku, postranní provazový žebřík a lezecí stěnu.

Hrazda pro dvě houpačky, skluzavku a lezecí stěnu je vyrobena ze středového řeziva, kde se mohou objevit podélné praskliny, které však nemají vliv na kvalitua ani stabilitu herní sestavy. Dřevo je  hoblované, na míru nakrácené a ošetřené ekologickou impregnací. Ta chrání dřevo před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Používáme výrobcem doporučený maximálně možný profil hlavních stojek o Ø 8 cm a Ø 10 cm u horního břevna. Pro větší a lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí šesti kovových, pozinkovaných, plochých kotev, které nejsou součástí dodávky. Součástí dodávky není ani skluzavka, kterou je třeba přiobjednat.

Podkladem pod přídavný modul by měla být zatravněná nebo písčitá plocha z důvodu měkkého dopadu při seskoku. Výška podesty pro skluzavku je 146 cm.

Přídavný modul Brenda je určen pro děti od 3 do 14 let, max. hmotnost 50 kg a pod dohledem dospělé osoby.  

 Kde a jak setavu Brenda postavit ?

Herní sestava Brenda je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 9,2 x 8,8 m. Montáž dle návodu je zvládnutelná ve dvou dospělých, popřípadě si ji můžete domluvit v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.      

 Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská houpačka dřevěná
Výška / cm: 230 cm
Délka / cm: 510 cm
Šířka / cm: 195 cm
Výška podesty pro skluzavku / cm: 146 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.