Rotující dětské hřiště - Inclusive Orbit

Kód: IORB0S
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
272 419 Kč
To mě zajímá :)

Sestava pro posílení fyzické kondice mládeže...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Skvělým doplněkem na školní hřiště, do parků, k restauracím, hotelům, penziónům a na různá veřejná prostranství s dostatkem místa je velká rotující platforma, vhodná i pro vozíčkáře od firmy Playdale. Jejím hlavním úkolem je trénink rovnováhy, rozvoj motorických a balančních schopností, ale také posilování. Menší děti pod dohledem a s pomocí rodičů a velké děti si samy mohou vyzkoušet svoji koordinaci pohybu.

Sestava z nerezové oceli vytvoří pro děti zajímavou aktivitu. Zažijí vzrušení z rychlosti a pohybu. Rotující talíř lze k podkladu připevnit pouze pomocí betonu a pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky.

Je určena pro děti od 3 do 14 let. Podkladem by měl být písek, tráva, kačírek, mulčovací kůra nebo dopadové dlaždice. Nikdy ne beton nebo asfalt. Maximální dopadová výška je 1 m. Cena dopadové plochy není zahrnuta do ceny sestavy. Cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 6,1 x 6,1 x 2,5 m. Doba a počet lidí potřebných pro montáž se neuvádí, ale lze si ji  objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště pro města a obce
Hmotnost / kg: 243 kg
Materiál: nerezová ocel
Délka / cm: 200 cm
Šířka / cm: 200 cm
Výška / cm: 100 cm
Povrchová úprava: pozinkovaná ocel
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Pro děti / věk: 3 - 14 let
Podklad: tráva, písek, kačírek, kůra, dopadové dlaždice
Délka montáže: neuvádí se
Pro tělesně postižené: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení