Přechod po provaze na dětské hřiště - Tram Tracks

Kód: TTR
1 hodnocení
Značka: Playdale
19 099 Kč
To mě zajímá :)

Jednoduchá provazová aktivita s překříženým pomocným lanem...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak trénovat rovnováhu a koordinaci pohybu? Skvělým doplňkem dětských hřišť mateřských škol, do parků, k restauracím, hotelům a na různá veřejná prostranství je jednoduchá, provazová aktivita s dvěmi překříženými lany od firmy Playdale. Sestava ze dvou vysokých, svislých kůlů, jednoho vypnutého dolního lana a dvou překřížených lan prověří dovednost dětí. Pro snažší přechod jsou mezi kůly vypnutá ale překřížená dvě lana za která se mohou děti přidržovat. Z důvodu prodloužení trvanlivosti je dřevo impregnováno. Sestavu lze k podkladu připevnit několika způsoby - zapustit do půdy nebo připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. 

Nejen, že děti zabaví, ale slouží i pro rozvoj motorických a balančních schopností. Je určena pro děti od 6 do 14 let. Maximální výška pádu je 0,55 m, proto postačí osadit do travnatého terénu.

Záruka na některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 6,9 x 4,1 m. Montáž dle ilustrovaného návodu zvládnou dva dospělí nebo si ji lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hbitost a síla na dětském hřišti
Materiál: impregnované dřevo
Hmotnost / kg: 70 kg
Délka / cm: 300 cm
Šířka / cm: 30 cm
Výška / cm: 170 cm
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Podklad: tráva
Délka montáže: 2 lidé / 4 hodiny
Pro děti / věk: 6 - 14 let
Pro tělesně postižené: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení