Přechod po laně na dětské hřiště - City Tram Tracks

Kód: CTTR
1 hodnocení
Značka: Playdale
35 815 Kč
To mě zajímá :)

Jednoduchá lanová aktivita pro starší děti ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak trénovat rovnováhu a koordinaci pohybu? Skvělým doplňkem dětských hřišť, do parků, k restauracím, hotelům a na různá veřejná prostranství je jednoduchá, provazová aktivita se čtařmi lany od firmy Playdale. Sestava ze dvou vysokých, ocelových sloupků spojených v dolní části lanem a další dvě lana jsou překřížena a procházejí středem prověří dovednost dětí. Pro snažší přechod jsou mezi sloupky napnuta tři lana. Po jednom děti přecházejí a ostatních lan se přidržují. Sloupky jsou zakončeny krytkami. Sestavu lze k podkladu připevnit pouze pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. 

Nejen, že děti zabaví, ale slouží i pro rozvoj motorických a balančních schopností. Je určena pro děti od 6 do 14 let. Maximální výška pádu je 0,50 m, proto postačí osadit do travnatého terénu.

Záruka na některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 6,8 x 4 m. Montáž dle ilustrovaného návodu zvládnou dva dospělí nebo si ji lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hbitost a síla na dětském hřišti
Materiál: Nererová ocel
Hmotnost / kg: 23 kg
Délka / cm: 310 cm
Šířka / cm: 20 cm
Výška / cm: 180 cm
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Podklad: tráva
Délka montáže: 2 lidé / 2 hodiny
Pro děti / věk: 6 - 14 let
Pro tělesně postižené: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let