Dvojitá kladina na dětské hřiště - Twin Balance Beam

Kód: BBT
1 hodnocení
Značka: Playdale
17 936 Kč
To mě zajímá :)

Dvojitá balanční kladina prověří dovednost dětí...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak trénovat rovnováhu a koordinaci pohybu? Skvělým doplňkem na dětská hřiště mateřských škol, do parků, k restauracím, hotelům a na různá veřejná prostranství je dvojitá balanční kladina. Sestava ze tří svislých a dvou vodorovných kůlů ze smrkové středové kulatiny prověří dovednost dětí. Pro snadnější a bezpečnější použití je u vodorovných kůlů nášlapná plocha seřiznuta. Z důvodu prodloužení trvanlivosti je dřevo naimpregnováno. Sestavu lze k podkladu připevnit několika způsoby - zapustit do půdy nebo připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. 

Nejen, že děti zabaví, ale balanční kladina slouží i pro rozvoj motorických schopností. Je určena pro děti od 18 měsíců do 6 let. Maximální výška pádu je 0,50 m, proto postačí osadit do travnatého terénu.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 8,6 x 5,6 m. Montáž dle přiloženého návodu zvládnou dva dospělí během 3 hodin nebo si ji lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koordinace a rovnováha na dětském hřišti
Materiál: impregnované dřevo
Hmotnost / kg: 83 kg
Délka / cm: 480 cm
Šířka / cm: 160 cm
Výška / cm: 50 cm
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Podklad: tráva
Délka montáže: 2 lidé / 3 hodiny
Pro děti / věk: 18 měsíců - 6 let
Pro tělesně postižené: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení