Dřevěné, zahradní dětské hřiště - Marta

Kód: 103684
4 hodnocení
Značka: Palmako
8 990 Kč
Skladem

Sestava z provazového žebříku, lezecí stěny, horního žebříku pro ručkování a houpačky pro děti které ke svému životu potřebují pohyb...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělým řešením pro všechny děti, které potřebují ke svému životu spousty fyzické aktivity je sestava MARTA od firmy PALMAKO. Umožní dětem lézt po lezecké zdi, po provazovém žebříku, bočním dřevěném žebříku a horním žebříku, přes který lze ručkovat a také jej využít jako bradla. Součástí sestavy je i houpací disk, který vyžaduje vyvinutí velké obratnosti a síly. Toto hřiště je sestaveno tak, aby podporovalo fyzickou a sportovní aktivitu dětí. Sestava je velmi kompaktní, takže se vejde i do menší zahrady.

Sestava Marta je vyrobena ze středového řeziva, kde se mohou objevit podélné praskliny, které však nemají vliv na kvalitu ani stabilitu herní sestavy. Dřevo je  hoblované, na míru nakrácené a ošetřené ekologickou impregnací. Ta chrání dřevo před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Používáme výrobcem doporučený maximálně možný profil hlavních stojek a horních břeven o Ø 10 cm. Pro větší a lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí osmi, dvojitých, kovových, pozinkovaných úchytů D902, které však nejsou součástí dodávky. 

Podkladem pod přídavný modul Marta by měla být zatravněná nebo písčitá plocha z důvodu měkkého dopadu při seskoku.

Přídavný modul Marta je určen pro děti od 3 do 14 let, max. hmotnost 50 kg a pod dohledem dospělé osoby.  

 Kde a jak setavu Marta postavit ?

Herní sestava Marta je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 7,7 x 5,2 cm. Montáž dle návodu je zvládnutelná ve dvou dospělých, popřípadě si ji můžete domluvit v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.      

Herní sestava Marta splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přídavné moduly a doplňky pro dětské hřiště
Výška / cm: 230 cm
Délka / cm: 360 cm
Šířka / cm: 120 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.