Dětský provazový žebřík a duo houpačka - Magnus

Kód: 107247
1 hodnocení
Značka: Palmako
5 990 Kč
Skladem

Dětskou, sedačkovou houpačku pro dvě děti s postranním provazovým žebříkem lze postavit na každé zahradě...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradičně nejoblíbenějším pro malé i větší děti je houpačka se dvěma sedáky a postranním provazovým žebříkem, kterou lze bez problému připojit k dětským věžím.

Hrazda houpačky je vyrobena ze středového řeziva, kde se mohou objevit podélné praskliny, které však nemají vliv na kvalitu ani stabilitu herní sestavy. Dřevo je  hoblované, na míru nakrácené a ošetřené ekologickou impregnací. Ta chrání dřevo před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Používáme výrobcem doporučený maximálně možný profil hlavních stojek o Ø 8 cm a Ø 10 cm u horního břevna. Pro větší a lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí čtyř kovových, pozinkovaných, plochých kotev, které nejsou součástí dodávky. 

Podkladem pod houpačky by měla být zatravněná nebo písčitá plocha z důvodu měkkého dopadu při seskoku.

Houpačky jsou určeny pro dvě děti od 3 do 14 let, max. hmotnost 50 kg a pod dohledem dospělé osoby.  

Kde a jak houpačku Magnus postavit ?

Houpačka je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 8 x 7,9 m. Montáž dle návodu je zvládnutelná ve dvou dospělých, popřípadě si ji můžete domluvit v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.      

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská houpačka dřevěná
Výška / cm: 230 cm
Délka / cm: 380 cm
Šířka / cm: 194 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.