Dětský piknikový stůl Kids Lisbet

Kód: 100779
1 hodnocení
Značka: Palmako
2 490 Kč
Skladem

Dětský piknikový stůl pro pořádání oslav nebo jen tak na hraní různých deskových her...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský piknikový stůl je vyroben  z hoblovaného dřeva ošetřeného tlakovou impregnací chránící ho před povětrnostními vlivy a proti dřevokazným houbám, plísním, hnilobě a hmyzu a prodlužující tak jeho životnost. Ideální doplněk pro dětská hřiště, děti, které si chtějí malovat, hrát deskové hry, karty nebo jim na stůl přineseme malé občerstvení. Stůl s lavicemi, dodáváme bez kotvení.
 

OBSAH BALENÍ :

  • dřevěná konstrukce
  • montážní návod

 Jak piknikový stůl postavit ?

Konstrukce je určena pouze pro jednorázovou instalaci a venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 5 x 5 m. Montáž dle návodu zvládnete ve dvou dospělých, popřípadě si ji  můžete domluvit v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku.  

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Modul k dětskému hřišti pro hru
Výška / cm: 50 cm
Šířka / cm: 89 cm
Délka / cm: 90 cm
Ochrana dřeva: Impregnováno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.