Dětský domek Snow White
Kód: P013018Detailní popis produktu
Dětský domeček SNOW WHITE (SNĚHURKA) slouží jako oblíbená schovávačka pro malé děti a zároveň hezký prvek do zahrady, který nezabere mnoho místa. Domeček je vyrobený z ekologicky ošetřeného smrkového dřeva. Impregnace chrání dřevo před vlivy počasí. To platí pro veškeré konstrukční hranoly, prkna podlahy, stěn i střechy. Domeček dodáváme v rozloženém stavu jako stavebnici včetně podlahy a střešní lepenky.
Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 71, ale i přesto je potřeba občasná vizualní kontrola pevnosti konstrukce.
Dětský domeček je určen pro děti od 3 do 12 let. U menších dětí doporučujeme dozor dospělé osoby.
Pro montáž dětského domku v krabici najdete :
- spojovací materiál
- montážní prvky
- montážní návod
Jak domeček postavit ?
Ideální prostor pro stavbu domečku je zatravněná rovina o rozměrech 3,5 x 3 m. Montáž dle návodu zvládnete ve dvou dospělých, ale mohou pomoci i vaše ratolesti, popřípadě si ji domluvit v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.
Objednací číslo výrobku: P013018
Dodáváno jako stavebnice - chci zpracovat cenovou nabídku zahrnující i montáž
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské domečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 152 cm |
| Hloubka: | 122 cm |
| Materiál: | severský smrk |
| Výška / cm: | 166 cm |
| Tloušťka stěny / mm: | 16 mm |
| Povrchová úprava: | impregnované dřevo |
| Pro děti / věk: | 3-12 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Holandská velkoobchodní firma s mnohaletou tradicí zabývající se výrobou a prodejem zahradních dřevěných staveb - ploty, sruby, sauny, zahradní nábytek ale i dětská zahradní hřiště a domečky. Dětské domečky vynikají svojí jednoduchostí, ale hlavně přirozeností. Jsou vyrobeny z hoblovaného smrkového dřeva bez jakékoliv impregnace a nátěru a ponechány tak v přírodním stavu.
Tuindeco je to, čím udělat dětem radost?
- výhodná cena
- neošetřený přírodní materiál
- certifikát pro soukromé účely dle normy EN-71
- výběr z nízkých i patrových domečků
- výrobek z kvalitního smrkového dřeva
- dodán jako stavebnice včetně podlahy a střešní krytiny
- montáž zvládne průměrně zručný domácí kutil
