Dětský domeček do zahrady Sam
Kód: 101761Detailní popis produktu
Dětský domek srubového typu SAM je nejmenším domeček v nabídce od společnosti Palmako. Nejoblíbenější schovávačka pro malé děti a jejich kamarády a zároveň hezký prvek do zahrady, který nezabere mnoho místa. Domeček je určen pro děti od 3 do 14 let a v jeden danný okamžik si v něm může hrát až 6 dětí najednou.
Domeček je vyrobený ze smrkových palubek o síle 19 mm. Půdorys domečku včetně terasy a střešních přesahů je 200 x 240 cm a celková výška 194 cm. Veškeré použité dřevo není impregnováno ani jinak ošetřeno, proto doporučujeme natřít impregnační lazurou.
Na střechu domečku doporučujeme dokoupit lepenku nebo asfaltový šindel.
Nejnápadnějším prvkem domečku jsou dveře s velkým oknem a okénko vyplněná plexisklem. Vnitřek lze dovybavit dětským nábytkem.
Dětský domek Sam dodáváme s podlahou i základovým rámem. Plochu pod domek je nutné předem připravit. Doporučujeme jej postavit na vyrovnaný štěrkový násyp nebo zámkovou dlažbu.
Jak domeček postavit ?
Domek je dodáván v rozloženém stavu. Skládá se z předchystaných panelů, které zvládnete bez problémů sestavit dle přiloženého návodu a s běžně dostupným nářadím. Jedná se v podstatě o jednoduchou skládačku, ale nemáte-li na montáž domku čas můžete, můžeme vám jej postavit my. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.
Součástí pro montáž dětského domečku je :
- spojovací materiál
- montážní prvky
- montážní návod
Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 71, ale i přesto je potřeba občasná vizuální kontrola pevnosti konstrukce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské domečky |
|---|---|
| Výška / cm: | 194 cm |
| Šířka: | 240 cm |
| Délka: | 200 cm |
| Ochrana dřeva: | Ne |
| Výška / cm: | 194 cm |
| Užitná plocha: | 4,1 m³ |
| Rozměr okna: | 47 x 47 cm |
| Rozměr dveří: | 70 x 131 cm |
| Plocha střechy: | 5,3 m² |
| Sklon střechy: | 26,5˚ |
| Spojovací materiál: | Je součástí dodávky |
| Pro děti / věk: | 3-14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.
Proč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.
- dětské hrací domky v přírodním provedení
- domečky jsou nízké nebo patrové
- dětská hřiště a houpačky
- dětské věže z tlakově ošetřených hranolů
- dětská pískoviště s krytem a lavičkami
- výrobky jsou dodávány v rozloženém stavu jako stavebnice
- součástí dodávky je spojovací materiál, montážní prvky a návod
