Dětský domeček do zahrady - Sam

Kód: 101761
1 hodnocení
Značka: Palmako
ZDARMAZDARMA
1 Palmako kids Sam 2.4 m2 dark wb
23 900 Kč
Skladem (>5 ks)

Romantická chaloupka se zastřešenou teráskou pro malé, ale i větší děti jako bezva schovávačka před zvědavým okolím...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský domek srubového typu SAM je nejmenším domeček v nabídce od společnosti Palmako. Nejoblíbenější schovávačka pro malé děti a jejich kamarády a zároveň hezký prvek do vaší zahrady, který nezabere mnoho místa. Domeček je určen pro děti od 3 do 14 let a v jeden danný okamžik si v něm může hrát až 6 dětí najednou. Vyroben je z palubovek ze severského smrku o síle 19 mm. Půdorys domečku včetně terasy a střešních přesahů je 200 x 240 cm a celková výška 194 cm. Veškeré použité dřevo není impregnováno ani nijak jinak ošetřeno, proto doporučujeme natřít impregnační lazurou. Na střechu domečku doporučujeme dokoupit lepenku nebo asfaltový šindel.

Nejnápadnějším prvkem domečku jsou dveře s velkým oknem a okénko vyplněná plexisklem. Vnitřek lze dovybavit různým nábytkem.

Dětský zahradní domek je dodáván s podlahou včetně základového rámu. Plochu pod domkem je nutno zbudovat. Doporučujeme ho postavit na vyrovnaný štěrkový násyp nebo zámkovou dlažbu.

Jak domeček postavit ?

Domek je dodáván v rozloženém stavu. Skládá se z předchystaných panelů, které zvládnete bez problémů sestavit dle přiloženého návodu ke stavbě a s běžně dostupným nářadím. Jedná se v podstatě o jednoduchou skládačku, ale nemáte-li na stavbu domku čas můžete si ji domluvit v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.

Součástí pro montáž dětského domečku je :

  • spojovací materiál
  • montážní prvky
  • montážní návod

Výrobce deklaruje, že výrobek je ve shodě s požadavky a směrnicemi EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské domečky
Výška / cm: 194 cm
Šířka / cm: 240 cm
Délka / cm: 200 cm
Užitná plocha: 4,1 m³
Rozměr okna: 47 x 47 cm
Rozměr dveří: 70 x 131 cm
Plocha střechy: 5,3 m²
Sklon střechy: 26,5˚
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Ne
Pro děti / věk: 3-14 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.