Dětské hřiště pro nejmenší - Voyage

Kód: LEXVOY
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
183 431 Kč
To mě zajímá :)

Dětské hřiště pro nejmenší šikuly...       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Dětské hřiště se stříškou do jeslí a školek pro nejmenší děti patří mezi velmi oblíbené. Zároveň je to hezky barevný prvek do každé zahrady, který nezabere mnoho místa.Dětské hřiště je určeno pro děti od 9 do 30 měsíců.

Podpěry jsou vyrobeny z dřevěné středové kulatiny ošetřené ekologickou impregnací chránící je před povětrnostními vlivy a prodlužující tak jejich životnost. Žlutá stříška a postranní boky schůdků a skluzavky jsou z 12 mm silného kompaktního laminátu. Jednu stranu věže tvoří průhledné okno na malování a druhou stranu skluzavka z nerezové oceli. Boky podesty jsou z laminátu do kterého jsou vsazena barevná sklíčka.

Na podestu se děti dostanou po schůdcích. Celková výška věže je metr a osdesát centimetrů. Hřiště je třeba k podkladu připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. Veškeré spoje jsou chráněny plastovými krytkami.  Maximální výška pádu je 0,55 m, proto postačí hřiště osadit do travnatého terénu.

Záruka pro některé herní prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 5,7 x 6,5 m. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště pro nejmenší
Materiál: dřevo, kompaktní laminát, nerezová ocel
Délka / cm: 170 cm
Šířka / cm: 270 cm
Výška / cm: 180 cm
Hmotnost / kg: 132 kg
Kotvící materiál: Je součástí dodávky
Podklad: tráva
Pro děti / věk: 9 měsíců - 30 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let