Dětské hřiště pro nejmenší - Imagine

Kód: LEXIMG
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
330 900 Kč
To mě zajímá :)

Dětské hřiště s mnoha prvky na velkou zahradu...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Velké dětské hřiště se dvěmi stříškami, ale i s mnoha jínými herními prvky pro každou zahradu s dostatkem místa pro hraní. Co všechno hřiště vhodné do jeslí a školek pro nejmenší děti obsahuje? Především sluzavku, kterou milují všechny děti. Dále je zde klasický žebřík a točité schodiště, prolézací tunel, můstek s postraními barevnými zábranami pro bezpečný přechod, panel s volantem, panel pro obchod, hrazda na houpání a prostor pod věží ohraničený pro případné pískoviště.

Podpěry hřiště jsou vyrobeny z dřevěné středové kulatiny ošetřené ekologickou impregnací, která je chrání před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jejich životnost. K podkladu je třeba hřiště připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. Veškeré spoje jsou chráněny plastovými krytkami.

Postranní boky schůdků, skluzavky, tunelu a stříšek jsou z 12 mm silného kompaktního laminátu. Na jednu podestu lze vylést po klasickém žebříku, na druhou po točitých schůdkách, to už záleží na  šikovnosti a odvaze dětí. Výška podesty je 55 cm. Jednu stranu věže tvoří průhledné okno na malování, z druhé strany věže vede skluzavka z nerezové oceli.

Celková výška věže je metr a osdesát centimetrů.  Maximální výška pádu je 0,55 m, proto postačí hřiště osadit do travnatého terénu.

Dětské hřiště je určené pro děti od 9 do 30 měsíců.

Záruka pro některé herní prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 7,4 x 7,3 m. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště pro nejmenší
Materiál: dřevo, kompaktní laminát, nerezová ocel
Délka / cm: 320 cm
Šířka / cm: 330 cm
Výška / cm: 180 cm
Hmotnost / kg: 250 kg
Povrchová úprava: Impregnováno
Kotvící materiál: Je součástí dodávky
Podklad: tráva
Pro děti / věk: 9 měsíců - 30 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let