Dětské hřiště pro nejmenší - Develop

Kód: LEXDEV
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
201 680 Kč
To mě zajímá :)

Dětské hřiště pro malé průzkumníky...       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Dětské hřiště se stříškou do jeslí a školek pro nejmenší děti od firmy Playdale patří mezi velmi oblíbené. Zároveň je to hezký, barevný prvek pro každou zahradu, který nezabere mnoho místa. Podpěry jsou vyrobeny z dřevěné středové kulatiny ošetřené ekologickou impregnací chránící je před povětrnostními vlivy a prodlužující tak jejich životnost. Hřiště je třeba k podkladu připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. Žlutá stříška, postranní boky schůdků a skluzavky a spojovací tunel mezi dvěmi podestami jsou z 12 mm silného kompaktního laminátu. Na jednu podestu věže se děti dostanou po točitém schodišti nebo po žebříku. Prolezou tunelem a z druhé podesty vedou dvě skluzavky z nerezové oceli. Celková výška věže je metr a osdesát centimetrů.  Veškeré spoje jsou chráněny plastovými krytkami. Je určena pro děti od 9 do 30 měsíců. Maximální výška pádu je 0,55 m, proto postačí osadit do travnatého terénu.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 6,9 x 5,9 m. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště pro nejmenší
Materiál: dřevo, kompaktní laminát, nerezová ocel
Délka / cm: 310 cm
Šířka / cm: 220 cm
Výška / cm: 180 cm
Hmotnost / kg: 169 kg
Kotvící materiál: Je součástí dodávky
Podklad: tráva
Pro děti / věk: 9 měsíců - 30 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení