Dětské hřiště pro nejmenší - Challenge

Kód: LEXCHA
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
241 488 Kč
To mě zajímá :)

Velké dětské hřiště s mnoha prvky...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Velké dětské hřiště bez stříšky, ale s mnoha jínými prvky a zároveň hezký barevný prvek do každé zahrady s dostatkem místa pro hraní. Co všechno hřiště vhodné do jeslí a školek pro nejmenší děti obsahuje? Především sluzavku, kterou milují všechny děti. Dále je zde klasický a provazový žebřík, prolézací tunel a provazový můstek. Hřiště je určeno pro děti od 9 do 30 měsíců. 

Podpěry hřiště jsou vyrobeny z dřevěné středové kulatiny ošetřené ekologickou impregnací chránící je před povětrnostními vlivy a prodlužující tak jejich životnost. K podkladu je třeba hřiště připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. Veškeré spoje jsou chráněny plastovými krytkami. 

Postranní boky schůdků, skluzavky a tunelu jsou z 12 mm silného kompaktního laminátu. Na jednu podestu lze vylést po provazovém žebříku, na druhou po žebříku klasickém, to už záleží na  šikovnosti dětí. Výška podesty je 55 cm. Jednu stranu věže tvoří průhledné okno na malování, z druhé strany věže vede skluzavka z nerezové oceli. Po stranách lanového mostíku je z bezpečnostních důvodů provazový výplet.

Celková výška věže je metr a třicet centimetrů. Maximální výška pádu je 0,55 m, proto postačí hřiště osadit do travnatého terénu.

Záruka pro některé herní prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 7 x 6,7 m. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště pro nejmenší
Materiál: dřevo, kompaktní laminát, nerezová ocel, lano
Délka / cm: 320 cm
Šířka / cm: 290 cm
Výška / cm: 130 cm
Hmotnost / kg: 177 kg
Povrchová úprava: Impregnováno
Kotvící materiál: Je součástí dodávky
Podklad: tráva
Pro děti / věk: 9 měsíců - 30 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let