Dětské hřiště pro nejmenší - Adventure

Kód: LEXADT
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
416 778 Kč
To mě zajímá :)

Opravdu veliké dětské hřiště s mnoha prvky na velkou zahradu a pro hodně dětí...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Velké dětské hřiště se dvěma stříškami, ale i s mnoha jínými prvky do každé zahrady s dostatkem místa a pro hodně dětí na hraní. Co všechno hřiště vhodné do jeslí a školek pro nejmenší děti obsahuje? Především sluzavku, kterou milují všechny děti. Dále je zde klasický a provazový žebřík, točité schodiště, prolézací tunel, můstek s postraními barevnými zábranami pro bezpečný přechod, panel s volantem, panel pro obchod, hrazda na houpání a prostor pod věží ohraničený pro případné pískoviště. Dále je zde lanový most s provazovým výpletem po stranách z bezpečnostních důvodů. Podpěry hřiště jsou vyrobeny z dřevěné středové kulatiny ošetřené ekologickou impregnací chránící je před povětrnostními vlivy a prodlužující tak jejich životnost. K podkladu je třeba hřiště připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. Postranní boky schůdků, skluzavky, tunelu a stříšek jsou z 12 mm silného kompaktního laminátu. Na jednu podestu lze vylést po klasickém žebříku, na druhou po točitých schůdkách, to už záleží na  šikovnosti a odvaze dětí. Výška podesty je 55 cm. Jednu stranu věže tvoří průhledné okno na malování, z druhé strany věže vede skluzavka z nerezové oceli. Celková výška věže je metr a osdesát centimetrů. Veškeré spoje jsou chráněny plastovými krytkami. Je určena pro děti od 9 do 30 měsíců. Maximální výška pádu je 0,55 m, proto postačí osadit do travnatého terénu.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 7,4 x 7,4 m. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště pro nejmenší
Materiál: dřevo, kompaktní laminát, nerezová ocel, lano
Délka / cm: 360 cm
Šířka / cm: 350 cm
Výška / cm: 180 cm
Hmotnost / kg: 300 kg
Povrchová úprava: Impregnováno
Kotvící materiál: Je součástí dodávky
Podklad: tráva
Pro děti / věk: 9 měsíců - 30 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení