Dětské hřiště pro nejmenší - Advance

Kód: LEXADC
Kalkulace
2 hodnocení
Značka: Playdale
162 050 Kč
To mě zajímá :)

Dětské hřiště se skluzavkou pro nejmenší šikuly...       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Dětské hřiště bez stříšky, zato s dvěmi podestami spojenými provazovým mostíkem. Herní prvek vhodný do jeslí a školek pro nejmenší děti patří mezi velmi oblíbené. Zároveň je hezky barevný a v žádné zahradě nezabere mnoho místa. Hřiště je určeno pro děti od 9 do 30 měsíců.

Podpěry jsou vyrobeny z dřevěné středové kulatiny ošetřené ekologickou impregnací chránící je před povětrnostními vlivy a prodlužující tak jejich životnost. K podkladu je třeba hřiště připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. Veškeré spoje jsou chráněny plastovými krytkami.

Postranní boky schůdků a skluzavky jsou z 12 mm silného kompaktního laminátu. Na jednu podestu lze vylést po provazovém žebříku, na druhou po žebříku klasickém. To už záleží na šikovnosti dětí.

Výška podesty je 55 cm. Jednu stranu věže tvoří průhledné okno na malování, z druhé podesty vede skluzavka z nerezové oceli. Po stranách lanového mostíku je z bezpečnostních důvodů provazový výplet.

Celková výška věže je metr a osdesát centimetrů. Maximální výška pádu je 0,55 m, proto postačí osadit do travnatého terénu.

Záruka pro některé herní prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 6,5 x 5,6 m. Montáž si lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště pro nejmenší
Materiál: dřevo, kompaktní laminát, nerezová ocel, lano
Délka / cm: 270 cm
Šířka / cm: 170 cm
Výška / cm: 180 cm
Hmotnost / kg: 107 kg
Kotvící materiál: Je součástí dodávky
Podklad: tráva
Pro děti / věk: 9 měsíců - 30 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let