Dětské hřiště - Playspace 3

Kód: QSPACE3
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
179 271 Kč
To mě zajímá :)

Spojením 7 herních prvků v jeden se vytvoří středně obtížná překážková dráha  - výzva pro malé i větší děti...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Skvělým doplněkem na školní hřiště, do parků, k restauracím, hotelům, penziónům a na různá veřejná prostranství s dostatkem místa je kombinace několika herních prvků od firmy Playdale. Jejím hlavním úkolem je trénink rovnováhy a koordinace pohybu, rozvoj motorických a balančních schopností, ale také posilování. Malé děti s pomocí rodičů a velké děti si sami mohou vyzkoušet svoji pohybovou šikovnost.

Sestava z dřevěných kůlů ze středové smrkové kulatiny a různě dlouhých lan vytvoří pro děti zajímavou aktivitu. Mezi lany se mohou různě proplétat, přelézat je a tak soutěžit kdo vydrží déle na překážkách a nedotkne se země nebo soutěžit kdo celou dráhu překoná v nejrychlejším čase. Z důvodu prodloužení trvanlivosti je dřevo tlakově impregnováno. Sestavu lze k podkladu připevnit několika způsoby - zapustit do půdy nebo připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky.

Je určena pro děti od 5 do 14 let. Protože maximální výška pádu je 0,95 m doporučujeme pod sestavu speciální dopadovou plochu tlumící pád např. 30cm silná vrstva písku, kačírku, drcené kůry nebo dopadové dlaždice. Nikdy ne beton nebo asfalt. Dopadová plocha není zahrnuta do ceny, cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Prvky pro kombinaci :

 • Kůly pro přechod
 • Kladina s lanem
 • Dětská přelézačka
 • Balanční můstek
 • Vlnité hrazdy
 • Chůdy
 • Cik cak pevná kladina

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 26,2 x 4,9 m. Doba a počet lidí potřebných pro montáž se neuvádí, ale lze si ji  objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací plocha dětského hřiště
Hmotnost / kg: 574 kg
Materiál: dřevo, lano
Délka / cm: 2260 cm
Šířka / cm: 120 cm
Výška / cm: 250 cm
Povrchová úprava: Impregnováno
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Pro děti / věk: 5 - 14 let
Podklad: dopadové dlaždice, písek, kačírek, kůra
Délka montáže: neuvádí se

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

 • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
 • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
 • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
 • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
 • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let