Dětská přelézačka - Scramble Climbers A,B,C

Kód: SCLA SCLB SCLC Zvolte variantu
1 hodnocení
Značka: Playdale
45 668 Kč 57 342 Kč 61 814 Kč od 45 668 Kč
Chci detaily ... Chci detaily ... Chci detaily ... Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tři varianty pro posilování a lezení...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak trénovat rovnováhu a koordinaci pohybu? Skvělým doplňkem školních hřišť, do parků, k restauracím, hotelům, penziónům, do kempů, ale i na různá veřejná prostranství jsou tři varianty pro lezení a posilování zároveň od firmy Playdale. Sestava A z pěti dřevěných kůlů ze středové smrkové kulatiny sestavených jako písmeno A z jedné strany je lanový výplet a z druhé kulatina. Varianta B má stejný tvar i rozměr, ale na jedné straně jsou lezecí kameny a z druhé strany je kulatina. Varianta C je rozměrově stejná jako dvě předešlé, ale z jedné strany jsou lezecí kameny a z druhé lanový výplet. Z důvodu prodloužení trvanlivosti je dřevo impregnováno. Sestavy lze k podkladu připevnit několika způsoby - zapustit do půdy nebo připevnit pomocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. 

Nejen, že děti zabaví, ale slouží i pro rozvoj motorických a balančních schopností. Je určena pro děti od 3 do 14 let. Podkladem pod sestavy musí být speciální dopadová plocha tlumící pád např. 30cm silná vrstva písku, kačírku, drcené kůry nebo dopadové dlaždice. Nikdy ne beton nebo asfalt. Dopadová plocha není zahrnuta do ceny, cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání. Maximální výška pádu je 1,40 m.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 5,7 x 5,4 m. Montáž dle přiloženého návodu zvládnou dva dospělí nebo si ji lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací plocha dětského hřiště
Hmotnost / kg: A 124 kg, B 149 kg, C 125 kg
Materiál: dřevo, lano
Výška / cm: 270 cm
Šířka / cm: 190 cm
Délka / cm: 140 cm
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Podklad: tráva, písek, kačírek, kůra
Délka montáže: 2 lidé / 5 hodin
Pro děti / věk: 3 - 14 let
Pro tělesně postižené: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let