Dětská přelézačka - Mini Web

Kód: MWB
1 hodnocení
Značka: Playdale
31 578 Kč
To mě zajímá :)

Zkroucená lanová síť vypnutá mezi šikmé kůly...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělým doplňkem na dětská školní hřiště, do parků, k restauracím, hotelům, penziónům a na různá veřejná prostranství je zkroucená lanová síť vypnutá mezi třemi nakloněnými vysokými kůly od firmy Playdale. Kůly jsou ze smrkové středové kulatiny a pro prodloužení trvanlivosti je dřevo naimpregnováno. K  podkladu se kůly připevní mocí pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky. Zkroucená lanová síť je určena pro děti od 3 do 14 let. Děti se po síti mohou plazit, lézt po čtyřech nebo přebíhat ze strany na stranu. Maximální výška pádu je 0,95 m, proto nestačí osadit do travnatého terénu. Podkladem pod sestavu musí být speciální dopadová plocha tlumící pád např. 30cm silná vrstva písku, kačírku, drcené kůry nebo dopadové dlaždice. Nikdy ne beton nebo asfalt. Dopadová plocha není zahrnuta do ceny, cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina o rozměrech 6,7 x 5,3 m. Montáž dle přiloženého návodu zvládnou dva dospělí nebo si ji lze objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací plocha dětského hřiště
Hmotnost / kg: 75 kg
Materiál: dřevo, lano
Výška / cm: 280 cm
Šířka / cm: 110 cm
Délka / cm: 150 cm
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Podklad: dopadové dlaždice, písek, kačírek, kůra
Délka montáže: 2 lidé / 5 hodin
Pro děti / věk: 3 - 14 let
Pro tělesně postižené: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let