Dětská houpačka z kulatiny - Mel

Kód: 56000
1 hodnocení
Značka: Palmako
2 900 Kč
Momentálně nedostupné

Dětská houpačka z tlakově impregnované kulatiny s rozměry 180 x 200 x 225 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská jednomístná houpačka z tlakově impregnované kulatiny je základní jednoduchá houpačka z našeho sortimentu dětských houpaček. I na této houpačce si Vaše dítě užije spousty radosti. Zelená barva impregnace se postupem času ztratí a dřevo získá své typické šedé zabarvení. Dřevo je přírodní materiál a tvorba trhlin v kulatině je přirozený proces. Praskliny, které se postupem času mohou vytvořit, pak nemají vliv na pevnost.

Průměr nosné kulatiny je Ø100 mm, stojky 80 mm. Stojky je nutno upevnit do země v délce 390 mm. Rozměry: šířka 1,8m, hloubka 2m ,výška 2,25m. Houpačka obsahuje 1x plastové sedátko včetně uchycení a lan spojovací materiál a návod k montáži. Určeno pro děti od 3 let a pro venkovní použití. Určeno pro soukromé účely.

Podkladem pod houpačku by měla být zatravněná nebo písčitá plocha z důvodu měkkého dopadu při seskoku.

Houpačka je určena pro děti od 3 do 14 let, max. hmotnost 50 kg a pod dohledem dospělé osoby.  

 Kde a jak postavit houpačku Mel ?

Herní sestava je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 6 x 6 m. Montáž dle návodu je zvládnutelná ve dvou dospělých, popřípadě si ji můžete domluvit v naší firmě. Houpačky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.      

Houpačka splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské houpačky
Výška / cm: 225 cm
Délka / cm: 200 cm
Šířka / cm: 180 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.